01.01.2021

Anielski Biuletyn to projekt skierowany do naszych darczyńców i przyjaciół, który wdrożyliśmy w naszej organizacji w 2021 roku. Jest to podsumowanie ostatnich miesięcy działalności Domu Aniołów Stróżów na rzecz ponad 600 dzieci, a także przedstawienie potrzeb i problemów oraz planów na kolejne miesiące – w tym te najważniejsze: dalsze codzienne wsparcie potrzebujących dzieci. Biuletyn w formie przejrzystej, kolorowej broszurki wydajemy dwa razy do roku.

Pragniemy opowiedzieć naszym darczyńcom o tym, co robimy, by odmienić los potrzebujących dzieci i ich rodzin z biednych dzielnic, na których życie mocno destrukcyjnie wpływa niedostatek, problemy społeczne i emocjonalne, brak wykształcenia i wiary w lepsze jutro. Bardzo zależy nam na przejrzystości naszych działań, bo tylko wtedy każdy darczyńca będzie z przekonaniem niósł naszą ideę dalej do swoich przyjaciół i znajomych.

Nie sposób realizować wszystkich planów i marzeń dzieci bez wsparcia finansowego otwartych darczyńców. Jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną darowiznę na pomoc dzieciom, które każdego dnia potrzebują wsparcia z powodu biedy, samotności i trudnego środowiska, w którym się wychowują na co dzień. W Domu Aniołów Stróżów –  w 8 aniołowych placówkach w 3 miastach: Katowicach – Załężu, Chorzowie – Batorym i Sosnowcu – Juliuszu otrzymują opiekę pedagogów i wychowawców, ciepły posiłek, pomoc w nauce, wsparcie specjalistyczne, nawiązują przyjaźnie, rozwijają swoje potencjały i talenty.

Zapraszamy do lektury Anielskiego Biuletynu (zakładka „Aktualności”).

Aktualności

Jak pomóc dzieciom?

Jak można pomóc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów?

  • Wpłacając darowiznę przez bezpieczny formularz wpłaty online (iMoje) na naszej stronie www
  • Bądź bezpośrednio na nr konta: 36 1050 1214 1000 0022 4957 0207
  • Przekazując nam 1,5% podatku – KRS 0000009221