Do pobrania

Logotypy

Logo (JPG)

Pobierz

Logo (PDF)

Pobierz

Logo (PNG)

Pobierz

Logo (EPS)

Pobierz

Ulotka

Dla prasy

Anielskie dzieciaki z Załęża z niepokojem patrzą w niebo!
21.09.2020

Grożący jesienią przeciekaniem dach i okna, zacieki na ścianach i czekająca na odświeżenie elewacja. Wymagające odnowienia i wyposażenia w nowy sprzęt pomieszczenia – budynek Domu Aniołów Stróżów w Katowicach-Załężu potrzebuje remontu. 20 września Stowarzyszenie rozpoczęło internetową zbiórkę pieniędzy, z której dochód zostanie przeznaczony na odnowienie miejsca, w którym każdego dnia pomoc otrzymuje 70 dzieci z biednych rodzin. Potrzebnych jest blisko 337 tys. zł. Akcję może wesprzeć każdy. Wystarczy dokonać wpłaty poprzez stronę anioly24.pl/remont.

Informacja prasowa

Pobierz

Zdjęcie

Pobierz

#Pomagamyonline
03.04.2020

Epidemia koronawirusa to szczególnie trudny czas dla osób, którym łatwo nie było już wcześniej. O wsparcie apelują także organizacje, które na co dzień im pomagają, bo i one znalazły się w niełatwym położeniu. – Spodziewamy się, że część sponsorów w obawie o własną sytuację nie będzie w stanie wspierać naszych podopiecznych w takim zakresie, jak to było dotychczas – przyznaje Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów. Biednym dzieciom i młodzieży, a także ich rodzinom można pomóc m.in. przekazując 1% swojego podatku na rzecz organizacji. Wystarczy wpisać nr KRS 0000009221.

Informacja prasowa

Pobierz

Zdjęcie

Pobierz

25 lat Domu Aniołów Stróżów
14.10.2019

Z udziałem przedstawicieli samorządów, lokalnych firm i instytucji, osób prywatnych, byłych i obecnych pracowników i wolontariuszy, a także podopiecznych – Dom Aniołów Stróżów świętował 25-lecie powstanie. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w poniedziałek 7 października w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach, wręczono jubileuszowe statuetki oraz Tytuły „Przyjaciel Dzieci 2019”. Odbył się także koncert anielskiego dziecięcego chóru oraz Harcerskiego Zespołu Artystycznego SŁONECZNI z gościnnym udziałem Miousha.

Informacja prasowa

Pobierz

Zdjęcia

Pobierz