Zespół

Jesteśmy ponad 25‑osobowym zespołem specjalistów (wychowawców, psychologów, pedagogów, psychoterapeutów i innych), którzy swoim wieloletnim doświadczeniem oferują pomoc w wielu obszarach życia podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Aby nasza pomoc była jak najbardziej kompleksowa współpracujemy z logopedą, prawnikiem, a także trenerami i instruktorami, rodzinami, społecznością lokalną, szkołami, ośrodkami pomocy społecznej, przedsiębiorcami i wszystkimi, którzy mogą wesprzeć naszych podopiecznych w rozwoju.

Mając na względzie najwyższe standardy nasi pracownicy regularnie uczestniczą w cotygodniowych i comiesięcznych superwizjach, której dają okazję m.in. do regularnego omówienia problemów naszych podopiecznych, a także postępowania z nimi.

Dbamy, aby nasi pracownicy cały czas się rozwijali, a tym, którzy rozpoczynają z nami zawodową przygodę przekazywana była wiedza i standardy. Zwiększamy efektywność naszych codziennych działań dzięki wsparciu konsultanta amerykańskiego programu zarządzania przez cele Best Year Yet. Co roku realizowane przez nas programy omawiamy na kilkudniowej ewaluacji.