Dla szkół

"Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł i to jest właśnie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie"

- aby skrzydeł dla potrzebujących dzieci i ich rodzin dodać jak najwięcej potrzebujemy wsparcia dla ludzi dobrej woli. Pomóc można nam na kilka sposobów. M. in. wpłacając darowiznę, zostając Mecenatem, organizując zbiórkę pieniędzy lub rzeczy, czy angażując się jako wolontariusz.

Ze szkołami współpracujemy od lat. Dla nas to nieoceniona pomoc, a dla uczniów świetna lekcja altruizmu i postaw obywatelskich. Poprzez organizację zbiórek, kiermaszów, czy charytatywnych wydarzeń lub zaangażowania wolontariackiego młodzi ludzie mają okazję do pomocy swoim kolegom z biedniejszych rodzin. Nasze wspólne działania mogą być świetnym pretekstem do zorganizowania lekcji wychowawczej na temat altruizmu.

Zorganizuj zbiórkę

Jesteś uczniem i chcesz zorganizować zbiórkę rzeczy lub zamiast 1, 2 czy 5 zł wydawania na własne przyjemności pomóc swoim rówieśnikom w potrzebie. A może nauczycielem, który namówić do tego chce swoich wychowanków oraz koleżanki i kolegów z pracy. Okazją jest zorganizowanie zbiórki pieniędzy lub rzeczy, które przekazane zostaną podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. Niezależnie od tego, w jakiej formie będziesz chciał nam pomóc, prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem stowarzyszenia pod nr tel. 32/2517 533 lub e-mail: anioły@anioly24.pl.

Zorganizuj wydarzenie

Od zaangażowania wolontariuszy w pomoc dzieciom i rodzinom zaczęła się cała historia Domu Aniołów Stróżów. Przez wszystkie lata stawiamy na wolontariat, bo poza fachową profesjonalną pomocą i terapią stałego personelu, pomoc osób które mając różne pasje, umiejętności i wiedzę poświęcają swój czas i serce jest dla nas i naszych podopiecznych bezcenna! Prowadzimy program szkoleń i staży dla studentów kierunków społecznych śląskich uczelni oraz akademię wolontariatu, w której działa ponad 150 wolontariuszy rocznie. Chcesz pomóc nam w pracy z dziećmi lub rodzinami, w organizowanych przez nas wydarzeniach i akcjach społecznych, a może w pracach związanych z działalnością naszego biura czy marketingiem? Skontaktuj się z nami: anielskiwolontariat@anioly24.pl.