Pracuj z nami

Praca z nami to rozwój, wpływ i siła zmiany. Zapraszamy do naszego dynamicznego zespołu. Sprawdź, czy mamy propozycję dla Ciebie! Sprawdź aktualne oferty dla pedagoga, psychologa, fundraisera, specjalisty ds. marketingu, administracji, obsługi biura i inne.

Dzieci i młodzież ze środowisk wykluczonych wprowadzamy w dorosłość, ucząc funkcjonowania społecznego, edukując, wyrównując różnice pomiędzy nimi oraz ich rówieśnikami. Uczymy pracy, odpowiedzialności i samodzielności. Towarzyszymy im każdego dnia dążąc do realnej zmiany. Rodzinom pomagamy wejść na rynek pracy, rozwiązać problemy rodzinne i wychowawcze oraz wesprzeć w dobrym funkcjonowaniu społecznym. Jednocześnie podejmujemy szereg inicjatyw mających na celu pozyskanie środków finansowych, które pozwalają pomagać naszym podopiecznym. W tym obszarze także rekrutujemy. Interesuje Cię praca w NGO, praca z sensem i misją? Praca w organizacji pozarządowej z 25-letnim doświadczeniem czeka na Ciebie!

Kogo szukamy?

Kandydat, który chciałby dołączyć do naszego zespołu oraz wspólnie z nami realnie zmieniać życie dzieci i młodzieży z trudnych środowisk, wychowując je na samodzielnych i odpowiedzialnych dorosłych (bezpośrednio lub poprzez działania wspierające funkcjonowanie naszych placówek, np. administracji, marketingu, czy PR-u), powinien charakteryzować się następującymi cechami:

 • Zaangażowanie
 • Odpowiedzialność
 • Zaufanie
 • Elastyczność
 • Życzliwość i chęć niesienia pomocy podopiecznym i sobie nawzajem

Proces rekrutacji

Proces rekrutacji w naszej organizacji składa się z następujących etapów:

 • Wypełnienie formularza rekrutacyjnego wraz z przesłaniem CV
 • Ocena dokumentów aplikacyjnych wg kryteriów określonych na dane stanowisko pracy
 • Wstępna rozmowa z wybranymi kandydatami (telefoniczna lub poprzez komunikator Skype) trwająca ok. 30 minut
 • Właściwa rozmowa kwalifikacyjna składająca się z pytań i zadań (sprawdzających umiejętności kandydata) trwająca ok. 1h.
 • W przypadku stanowisk merytorycznych proponujemy staż 3-5 dni pozwalający poznać miejsce pracy.
 •  W przypadku stanowisk eksperckich zapraszamy na assessment center.
 • Ostateczna rozmowa z wybranym kandydatem, podsumowująca proces rekrutacyjny
 • Decyzja o zatrudnieniu.

Aktualne oferty pracy

logopeda praca katowice

07.04.2021

Logopeda – praca w Katowicach

Dzieci i młodzież ze środowisk wykluczonych wprowadzamy w dorosłość, ucząc funkcjonowania społecznego, edukując, wyrównując różnice pomiędzy nimi oraz ich rówieśnikami. Uczymy pracy, odpowiedzialności i samodzielności. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” od 27 lat wdraża i prowadzi lokalne, środowiskowe systemy wsparcia dla młodzieży, dzieci i ich rodzin. To świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju, poradnia rodzinna, akademia rozwoju talentów, programy uliczne. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko Logopeda.

25.03.2021

Wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego w formie Pracy Podwórkowej w Chorzowie – Batorym

Praca, którą oferujemy jest więcej niż tylko pracą. To misja do wykonania wśród dzieci. Trudności i wyzwania wynagradzane są wdzięcznością małych serc i możliwością oglądania na własne oczy zmian jakie zachodzą w życiu dzieci, które dzieją się za sprawą DOBRA, które siejemy. Dzieciaki z ubogich i wykluczonych społecznie rodzin z dzielnic Chorzowa potrzebują dobrego ANIOŁA - wychowawcy, który pokaże im, że może być inaczej, zainspiruje do zmiany, zaopiekuje się, będzie przyjacielem i organizatorem zajęć. Jeśli w sercu gra Ci chęć pomagania innym - zapraszamy do anielskiego zespołu!

Formularz rekrutacyjny

Jeżeli nie widzisz w aktualnych ofertach pracy odpowiadającego Ci stanowiska, a sądzisz, że jesteś osobą, która pasowałaby do Aniołów, wypełnij poniższy formularz.

Aplikuję