16.07.2023

Wielu problemom rodzinnym i szkolnym podopiecznych Domu Aniołów Stróżów często towarzyszy samotność – poczucie, że nikt się o nie nie troszczy, że dla nikogo nie są ważne. Zdarza się, że dopiero w Domu Aniołów Stróżów poznają dorosłych, na których mogą liczyć – pedagogów, którzy zareagują, kiedy wydarzy się coś złego, odbiorą telefon, odpiszą, przyjadą. Dorosłych, którzy pomogą rozwiązać problem.

Dzieci, które trafiają pod opiekuńcze skrzydła pedagogów z Domu Aniołów Stróżów, mają niskie poczucie własnej wartości, nie wierzą we własne siły i w to, że ich życie może być szczęśliwe. Tu pokonują lęki i trudności, zaczynają akceptować siebie. To, co dla kogoś mogłoby być codziennością, dla nich jest wielkim sukcesem i motywacją do walki o SIEBIE i swoją przyszłość. W Anielskim Biuletynie znajdziesz sukcesy naszych podopiecznych oraz historie absolwentów Domu Aniołów Stróżów, którzy dziś są spełnieni i szczęśliwi, a otrzymane DOBRO dzielą dalej, wspierając Anioły.

Wakacje to czas, kiedy maluchy wychowujące się w trudnych środowiskach jeszcze mocniej niż na co dzień narażone są na wypadki, agresję i zaczepki ze strony starszych kolegów, brak ciepłego posiłku i samotność. Często bez opieki dorosłego spędzają kolejne godziny na podwórkach i boiskach swoich dzielnic. Z najnowszego numeru Anielskiego Biuletynu dowiesz się, jak wygląda Aniołowa codzienność oraz praca w czasie wakacji.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Anielski Biuletyn nr 6 (2023)

Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o projekcie Anielskiego Biuletynu.