01.01.2021

Z radością przekazujemy na Twoje ręce premierowy numer Anielskiego Biuletynu, projektu skierowanego do naszych darczyńców i przyjaciół będącego podsumowaniem działań na rzecz dzieci w Domu Aniołów Stróżów w minionym roku, a także podzieleniem się z Tobą potrzebami i trudnościami, z jakimi mierzą się na co dzień nasi podopieczni oraz Aniołowymi planami na 2021 rok – w tym tymi najważniejszymi: dalszym codziennym wsparciem potrzebujących dzieci.

Nie sposób realizować wszystkich planów i marzeń dzieci bez wsparcia finansowego otwartych darczyńców. Jesteśmy wdzięczni za każdą przekazaną darowiznę na pomoc dzieciom, które każdego dnia potrzebują pomocy z powodu biedy, samotności i trudnego środowiska, w którym się wychowują na co dzień. W Domu Aniołów Stróżów –  w 8 aniołowych placówkach w 3 miastach: Katowicach – Załężu, Chorzowie – Batorym i Sosnowcu – Juliuszu otrzymują opiekę pedagogów i wychowawców, ciepły posiłek, pomoc w nauce, wsparcie specjalistyczne, nawiązują przyjaźnie, rozwijają swoje potencjały i talenty.

Pragniemy opowiedzieć Tobie i wszystkim naszym darczyńcom o tym, co robimy, by odmienić los potrzebujących dzieci i ich rodzin z biednych dzielnic. Bardzo zależy nam na przejrzystości naszych działań, bo tylko wtedy każdy darczyńca będzie z przekonaniem niósł naszą ideę dalej do swoich przyjaciół i znajomych. Biuletyn planujemy wydawać dwa razy do roku. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o projekcie.

Anielski Biuletyn nr 1 (2021)

Serdecznie zapraszamy do lektury!