04.10.2019

Zastanów się co czujesz, kiedy myślisz o dziecku? Z pewnością nasuwają Ci się takie słowa jak „czułość”, „opieka”, „bezpieczeństwo”. Jednak czy wiesz, że kilka przecznic od Ciebie mieszkają dzieci, dla których nie jest to oczywiste? 

A przecież każde z nich zasługuje na swojego własnego anioła stróża. Od 25 lat takim aniołami stróżami staramy się być dla każdego z naszych podopiecznych. I chociaż przez ostatnie ćwierćwiecze zmieniło się wiele, to jedno pozostało niezmienne – w naszym otoczeniu cały czas są osoby, które potrzebują pomocy, ponieważ życie postawiło przed nimi wyzwanie, którym w pojedynkę nie są sami podołać. 


♥ Dom Aniołów Stróżów świętuje 25-lecia działalności!

 

Dom Aniołów Stróżów to wielowymiarowy system wsparcia dla młodzieży, dzieci i ich rodzin, gdzie każdy potrzebujący znajdzie pomoc. To świetlice terapeutyczne, kluby rozwoju dzieci i młodzieży, programy uliczne, poradnia rodzinna, akademie rozwoju talentów, programy aktywizacji społecznej i zawodowej młodzieży i dorosłych, prowadzone w śląskich i zagłębiowskich dzielnicach biedy: w Katowicach – Załężu, Chorzowie – Batorym, Chorzowie – Centrum oraz Sosnowcu – Juliuszu.

Aktualności

Media

Pliki do pobrania