07.02.2023

TAURON Polska Energia został po raz czwarty partnerem głównym Domu Aniołów Stróżów!

#biznespomaga Nasza współpraca z TAURON Polska Energia to wspaniały przykład współdziałania między światem biznesu a organizacją pozarządową. Przez tych kilka lat nieprzerwanej, stałej współpracy razem zorganizowaliśmy i zrealizowaliśmy wiele wspaniałych inicjatyw dla potrzebujących wsparcia dzieci – podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Wspólnie działaliśmy już m.in. przy Europejskim Kongresie Gospodarczym, organizacji aniołowych pikników rodzinnych, charytatywnym Biegu (w tym roku odbędzie się jego 4. edycja!) czy corocznej akcji Anielskie Lato skierowanej do dzieci mieszkających w miejscach, gdzie na co dzień działamy, które na czas wakacji zostają w mieście. Współpraca z TAURON to również cykliczne zajęcia edukacyjne dla naszych maluchów w ramach Tauronkowej Eko Przedszkolandii, a także wspaniały Anielski Ogród Klimatyczny, który dzięki pomocy TAURON i wielu darczyńców otworzyliśmy dla dzieci końcem ubiegłego roku.

Współpraca z TAURONEM daje nam możliwość pomocy dzieciom na wiele sposobów. Przed nami kolejny rok pełen nowych projektów i wspólnych wyzwań. Razem możemy więcej – dziękujemy za Waszą dobrą ENERGIĘ!

Więcej o naszej współpracy można przeczytać tutaj.