Biegnij dla Aniołów

BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW. Charytatywny parkrun Katowice z okazji Dnia Dziecka.

Dom Aniołów Stróżów wspólnie z parkrun Katowice zaprasza do wzięcia udziału w biegu charytatywnym „BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! Charytatywny parkrun Katowice z okazji Dnia Dziecka”. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca o godz. 9.00 w Parku Kościuszki w Katowicach i połączone będzie ze strefą aktywności dla dzieci i młodzieży.

1 biegacz = 5 km = 100zł na pomoc dla dzieciaków

Uwzględniając ideę parkrun, chcemy, aby udział w spotkaniu pozostał bezpłatny i dostępny dla każdego. Mając na uwadze charytatywny wymiar wydarzenia, sponsorzy zadeklarowali, że za każdego uczestnika przekażą 100 zł dla Domu Aniołów Stróżów. Pozyskane fundusze przeznaczone zostaną na organizację wymarzonych wakacji dla dzieci z trudnych i biednych rodzin oraz codzienna pomoc w świetlicach i klubach. Jednym słowem, im nas będzie więcej, tym więcej dobrego możemy zrobić.

Jak do nas dołączyć?

To proste! Każdy nowy uczestnik rejestruje się na stronie www.parkrun.pl/rejestracja i po założeniu profilu, pobiera i drukuje kod uczestnika (kod kreskowy z numerem rozpoczynającym się od litery A). Rejestracja jest jednorazowa, więc jeśli brałeś/łaś udział w spotkaniach parkrun w Katowicach lub innej lokalizacji, przynieś tylko wydrukowany uczestnika. Zagubione kody można łatwo odzyskać poprzez stronę: https://www.parkrun.com/runner/getbarcodelink/poland/

Domu Aniołów Stróżów można wesprzeć nie tylko poprzez wzięcie udziału w charytatywnym spotkaniu parkrun, ale także poprzez zbiórkę na rzecz anielskich podopiecznych – dzieci i młodzieży z biednych i trudnych środowisk, pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy i wykluczenia.

 

Aktualności

Blisko 300 biegaczy pobiegło dla Aniołów

Co najmniej 15 000 zł trafiło na rzecz podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w ... czytaj więcej

Biegnij dla Aniołów i baw się razem z nami!

BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW! Charytatywny parkrun Katowice z okazji Dnia Dziecka ... czytaj więcej

Wkrótce charytatywny parkrun. Moc atrakcji!

Dom Aniołów Stróżów wspólnie z parkrun Katowice zapraszają do wzięcia ... czytaj więcej

Biegnij lub maszeruj dla Aniołów

Zapraszamy do wzięcia udziału lub/i finansowego wsparcia ... czytaj więcej

Galeria

Media

Partnerzy

SPONSOR GŁÓWNY:

 

PATRON HONOROWY:

PARTNERZY:

Top