Lista uczestników:
Bieg główny (dystans 5 km)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Ilość dzieci | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|---|
1 | Rafał Tkaczewski | KS Kreple Ochojec | - | |
2 | Szymon Lukoszek | 1 | - | |
3 | Alicja Lukoszek | - | ||
4 | Adrian Baran | 1 | - | |
5 | Kamila Mateja | - | ||
6 | Ewelina Molęda | - | ||
7 | Malwina Habryka | - | ||
8 | Anna Słabik | - | ||
9 | Tomasz Słabik | - | ||
10 | Mateusz Piech | JGA | - | |
11 | Karolina Graboń | - | ||
12 | Anna Duda | - | ||
13 | Marzena Sewera | - | ||
14 | Sylwia Witkowska | - | ||
15 | Sebastian Dudek | - | ||
16 | Magdalena Dobrzyniecka | - | ||
17 | Piotr Dobrzyniecki | - | ||
18 | Grażyna Mucha | - | ||
19 | Mariola Kamińska | - | ||
20 | Justyna Mucha | - | ||
21 | Gabriel Paździor | - | ||
22 | Piotr Jankowski | Radca | - | |
23 | Martyna Gandzel | JGA | - | |
24 | Maciej Bednarczyk | JGA | - | |
25 | Arystian Inglot | - | ||
26 | Martyna Pawlas | 0 | JGA | - |
27 | Monika Gowin | 1 | - | |
28 | Tomasz Gowin | - | ||
29 | Martyna Gowin | - | ||
30 | Mikołaj Gowin | - | ||
31 | Maria Wieczorek | - | ||
32 | EDYTA WIELGUS | JGA | - | |
33 | ROBERT WIELGUS | JGA | - | |
34 | Jakub Kowalski | JGA | - | |
35 | Ewa Cieślik | JGA | - | |
36 | Adrian Kolbe | - | ||
37 | Grzegorz Zamora | - | ||
38 | Marcin Marzyński | TAURON TEAM | - | |
39 | Dominik Kania | - | ||
40 | Joanna Szihi | JGA Doradztwo Prawne i Podatkowe | - | |
41 | Kamil Wnuk | JGA | - | |
42 | Adrian Dzwonek | JGA Doradztwo prawne i podatkowe | - | |
43 | Krzysztof Surma | - | ||
44 | Marek Grabiwoda | Z gór do chmur | - | |
45 | Anna Janiec | - | ||
46 | Tomasz Janiec | - | ||
47 | Krzysztof Zarzycki | - | ||
48 | Marcin Całka | - | ||
49 | Mateusz Burzyński | - | ||
50 | Anna Lange | - | ||
51 | Adam Mielczarek | 0 | - | - |
52 | Hanna Wieczorek | 0 | - | |
53 | Agata Kokosińska | - | ||
54 | Bartosz Fudała | - | ||
55 | Paweł Mreńca | - | ||
56 | Dorota Żywica | Radio Katowice | - | |
57 | Monika Cywińska-Małota | - | ||
58 | Rene Henry | - | ||
59 | Agnieszka Dura | Duroski | - | |
60 | Dagmara Sojka | JGA | - | |
61 | Magdalena Nowak | - | ||
62 | Mateusz Nowak | - | ||
63 | Jolanta Nowak | - | ||
64 | Magdalena Pałygiewicz | 0 | - | |
65 | Zofia Wieczorek | 0 | - | |
66 | Paweł Łabuz | - | ||
67 | Agnieszka Całczyńska | Dajem radę | - | |
68 | Marcin Marcinkowski | Dajem radę | - | |
69 | Agnieszka Piętak | 1 | - | |
70 | Karolina Filipczyk | Filipczykowo | - | |
71 | Grzegorz Filipczyk | Filipczykowo | - | |
72 | Maria Książek | 1 | - | |
73 | Bartłomiej Mazur | - | ||
74 | Katarzyna JEDLICKA | - | ||
75 | Natalia Skutnik | 1 | JGA Doradztwo prawne i podatkowe | - |
76 | KATARZYNA WÓJCIK | PRZYJACIELE UŚMIECHU | - | |
77 | Patrycja Ostrowska-Popielska | - | ||
78 | Marek Jarząbek | JGA | - | |
79 | Karolina Kłyż | 1 | JGA | - |
80 | Mariusz Kłyż | 1 | JGA | - |
81 | Nikoletta Śliwka | JGA | - | |
82 | Barbara Wilk | JGA | - | |
83 | Klaudia Szczepanek | JGA | - | |
84 | Klaudia Cieślak | JGA | - | |
85 | Kamila Cichosz | JGA | - | |
86 | jacek olszewski | JGA | - | |
87 | krzysztof olszewski | JGA | - | |
88 | Bartłomiej Rypalski | JGA | - | |
89 | Kornelia Dzida | - | ||
90 | Łukasz Szpaczyński | KS Kreple Ochojec | - | |
91 | Tomasz Stankiewicz | JGA | - | |
92 | Ewa Zielińska | JGA | - | |
93 | Marzena Hajdecka | - | ||
94 | Szymon Boryczka | BoruśTeam | - | |
95 | Anna Magner | 1 | - | |
96 | Weronika Zemlik | - | ||
97 | Grażyna Otręba | - | ||
98 | Sylwia Raźniak | Greenbeltrunner | - | |
99 | Bartłomiej Kostka | 0 | - | |
100 | Natalia Wizental | - | ||
101 | Grzegorz Morawiec | JGA | - | |
102 | Maciej Gibinski | CDPM | - | |
103 | Karolina Morawiec | JGA | - | |
104 | Hanna Morawiec | JGA | - | |
105 | Paulina Morawiec | JGA | - | |
106 | Szymon Stachura | JGA | - | |
107 | Nina Mackiewicz | JGA | - | |
108 | Maciej Mackiewicz | JGA | - | |
109 | Weronika Sroczyńska | JGA | - | |
110 | Igor Gajewski | JGA | - | |
111 | Anna Nowak | Klub Biegaczy JYSK | - | |
112 | Anastasia Tsekhanskiy | JGA | - | |
113 | Boris TSEKHANSKYI | JGA | - | |
114 | Denys TSEKHANSKYI | JGA | - | |
115 | Gabiela Kordalska | JGA Doradztwo Podatkowe | - | |
116 | Dominika Strąk | JGA | - | |
117 | Dorota Misz | - | ||
118 | Agnieszka Gołąb | - | ||
119 | Marcin Gołąb | - | ||
120 | Katarzyna Sojka | - | ||
121 | Igor Semkiv | 3Soft | - | |
122 | Krzysztof Galwas | JGA | - | |
123 | Szymon Galwas | JGA | - | |
124 | Jacek Wiatrok | - | ||
125 | Wojciech Wiatrok | - | ||
126 | Patryk Godula | 3Soft | - | |
127 | Irenesz Janas | JGA | - | |
128 | Joanna Zawisz | Fujitsu Running Team | - | |
129 | Sonia Kurtz | 3soft | - | |
130 | Kornelia Żebracka-Mejer | Fujitsu Running Team | - | |
131 | Beata Ploch | 1 | - | |
132 | Sylwia Serwach | - | ||
133 | Patrycja Ziętek | - | ||
134 | Tomasz Ziętek | - | ||
135 | Jakub Szymala | BPSC | - | |
136 | Malgorzata Machorowska | BPSC | - | |
137 | Marta Manista | BPSC | - | |
138 | Magdalena Spyra | 1 | BPSC | - |
139 | Kacper Kwiecień | - | ||
140 | Marek Karweta | Fujitsu Running Team | - | |
141 | Szymon Paruch | - | ||
142 | Grzegorz Krochmal | BPSC | - | |
143 | Ewelina Kosałka-Passia | Radio Katowice | - | |
144 | Agnieszka Loch | Radio Katowice | - | |
145 | Aleksandra Wsuł | 3Soft | - | |
146 | Mateusz Kubek | - | ||
147 | Wojciech Bańkowski | BPSC | - | |
148 | Grzegorz Rybak | FAMUR | - | |
149 | Łukasz Ligęza | FAMUR | - | |
150 | Krzysztof Nowak | FAMUR | - | |
151 | Jakub Wojas | Inżynieria Biegania | - | |
152 | Filip Zduńczyk | Inetum | - | |
153 | Natalia Kącka | JGA | - | |
154 | Agnieszka Reczyńska | BPSC | - | |
155 | Michał Górecko | BPSC | - | |
156 | Mateusz Wodecki | 1 | ING | - |
157 | Marzena Hoppe | ING | - | |
158 | Dorota Gardoń | BPSC | - | |
159 | DOMINIKA RYCMAN | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
160 | BARTŁOMIEJ PAMUŁA | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
161 | WOJCIECH BLAUT | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
162 | JOLANTA WACŁAWIK | ING | - | |
163 | WOJCIECH FRENDO | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
164 | Justyna Duda | ING | - | |
165 | PATRYK MORAWSKI | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
166 | Denis Szczerzek | ING | - | |
167 | Katarzyna Kozłowska-Banasiak | ING | - | |
168 | Michał HOMOTIUK | THERMBUD Team | - | |
169 | Nadia Świątek | - | ||
170 | Sławek Gwioździk | ING Bank Śląski | - | |
171 | KAMIL PINKOS | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
172 | Piotr Miły | JGA | - | |
173 | Katarzyna Adamiok | ING | - | |
174 | Jacek Adamiok | ING | - | |
175 | Daniel Greinert | 1 | - | |
176 | Anna Oborzyńska | - | ||
177 | Wioleta Różycka | 1 | - | |
178 | Łukasz Kosno | - | ||
179 | Sylwia Łukaszczyk | - | ||
180 | Jakub Lorenz | - | ||
181 | Magdalena Felter-Procichiani | Fujitsu Running Team | - | |
182 | Dariusz Gadzik | FAMUR | - | |
183 | Marcin Boba | ING | - | |
184 | Borys Boba | ING | - | |
185 | ANNA TUSZYŃSKA | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
186 | KAROLINA STOKOWIEC | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
187 | ŁUKASZ STOKOWIEC | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
188 | KATARZYNA NALEPA | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
189 | ADAM KAŹMIERCZYK | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
190 | Sabina Twardowska | Śląskie Laboratoria Analityczne | - | |
191 | Mateusz Semba | Śląskie Laboratoria Analityczne | - | |
192 | Joanna Parlewicz | - | ||
193 | Kamil Szafron | - | ||
194 | Agata Kempa | - | ||
195 | Julia Kempa | - | ||
196 | Paweł Kowalski | UKS Biathlon Chorzów | - | |
197 | Sławomir Kowalski | - | ||
198 | Roman Krzos | - | ||
199 | Jarosław Wiśniewski | JGA | - | |
200 | Jadwiga Mikołaczyk-Wiśniewska | JGA | - | |
201 | Anton Burkhovetskyi | Śląskie Laboratoria Analityczne | - | |
202 | Karina Majętny | Śląskie Laboratoria Analityczne | - | |
203 | Błażej Czernecki | - | ||
204 | SANDRA PLUTA | 0 | ING | - |
205 | Martyna Leżoń | Śląskie Laboratoria Analityczne | - | |
206 | Adam Szklorz | 3SOFT | - | |
207 | Weronika Springer | Drużyna : ING | - | |
208 | Katarzyna Klimasz | Śląskie Laboratoria Analityczne | - | |
209 | Teresa Skrzypulec | Slow Jogging Gliwice | - | |
210 | Krzysztof Kozioł | - | ||
211 | Agnieszka Kiczkajło | 1 | - | |
212 | Piotr Chwast | - | ||
213 | Aleksandra Zosgórnik | ING | - | |
214 | Łukasz Zosgórnik | ING | - | |
215 | Katarzyna Paszek | Slow Jogging Gliwice | - | |
216 | Patrycja Tomsa | 2 | - | |
217 | JAROSŁAW SZEWCZYK | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
218 | KAMIL SZYMURA | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
219 | SANDRA BIEGACKA | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
220 | PIOTR KOWALEWSKI | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
221 | KLAUDIA TOMECKA-PLASZCZYMONKA | ŚLA/BADAJ.TO | - | |
222 | PAWEŁ SOLCZAK | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
223 | Agnieszka Rusecka | BDB Team | - | |
224 | Michał Krzesiak | 3Soft | - | |
225 | Robert Richter | Elgór + Hansen | - | |
226 | Marcin Sroka | Elgór + Hansen | - | |
227 | Agnieszka Skowronek | Elgór + Hansen | - | |
228 | Sofiia Kamalova | Elgór + Hansen | - | |
229 | Maria Adamczyk | Elgór + Hansen | - | |
230 | Katarzyna Kucharska | Elgór + Hansen | - | |
231 | Wojciech Marchewka | Elgór + Hansen | - | |
232 | Arkadiusz Wąszewski | Elgór + Hansen | - | |
233 | Katarzyna Kwasek | Elgór + Hansen | - | |
234 | Alicja Skowronek | Elgór + Hansen | - | |
235 | Tomasz Tokarski | Fujitsu | - | |
236 | Katarzyna Banasik | 1 | BPSC | - |
237 | Dawid Sumera | HabaRun | - | |
238 | MAŁGORZATA FIJOŁ | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
239 | Mariusz Skwiercz | Elgór + Hansen | - | |
240 | Patrycja Krotofil | ELGÓR+HANSEN | - | |
241 | Monika Rybak | - | ||
242 | MICHAŁ MUCHA | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
243 | ZOFIA RYCMAN | - | ||
244 | Sławomir Niedźwiedź | ELGÓR+HANSEN | - | |
245 | Artur Berowski | 1 | - | |
246 | Damian Domagała | - | ||
247 | Michał Nowak | 0 | - | |
248 | Ela Ficek | Jejkowice Biegają | - | |
249 | Aleksandra Suchenek | - | ||
250 | Mateusz Rajca | - | ||
251 | Paweł Korzus | Elgór + Hansen | - | |
252 | Oriana Hoppe | ING | - | |
253 | Beata Składanowska | - | ||
254 | Joanna Mirkowska | ING | - | |
255 | Monika Parcer | FC GORPEDROLLO | - | |
256 | Agnieszka Dziacko-Pluta | Business Consulting | - | |
257 | Kinga Religa | Business Consulting | - | |
258 | Joanna Andrychiewicz | Business Consulting | - | |
259 | MACIEJ WITWICKI | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
260 | Patrycja Krawczyk | - | ||
261 | Aleksandra Korczyk - Buczek | ING | - | |
262 | DAWID NOSOLIK | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
263 | Agnieszka Nowicka | - | ||
264 | Mariusz Jurkowski | Business Consulting | - | |
265 | Grzegorz Stachoń | FAMUR | - | |
266 | Amelia Górko | 0 | - | |
267 | Łukasz Grzegorek | 1 | ING | - |
268 | Sonia Traczyk | 1 | - | |
269 | Renata Szafranek | 0 | Drużyna ING | - |
270 | Tomasz Gandor | ING | - | |
271 | Linda Konik | ING | - | |
272 | Sławomir Bucki | 0 | - | |
273 | Mateusz Wawoczny | - | ||
274 | Karolina Szeja | 0 | - | |
275 | Joanna Kowalska | - | ||
276 | Anna Rutkiewicz | - | ||
277 | Anna Ossowska | Nowe My! | - | |
278 | Agnieszka Machoczek | Nowe My! | - | |
279 | EMILIA BRZDĄK | - | ||
280 | Tymon Brzdąk | - | ||
281 | Łukasz Brzdąk | - | ||
282 | Katarzyna Szpakowska | - | ||
283 | Alicja Obloj | - | ||
284 | Marek Obloj | - | ||
285 | Wojciech Szymonek | - | ||
286 | Michał Kardas | 0 | - | |
287 | Franciszek Olejnik | 0 | Inżynieria Biegania TEAM | - |
288 | Justyna Bielewicz | - | ||
289 | Kazimiera Oleksik | - | ||
290 | Patryk Białas | 0 | - | |
291 | Mariusz Skutnik | 1 | - | |
292 | Magdalena Skutnik | 1 | - | |
293 | Filipe Ramos | 0 | - | |
294 | Patrycja Nowak-Świdergoł | 1 | - | |
295 | Dominika Pudelko | - | ||
296 | Wojciech Szafranek | 0 | Drużyna ING | - |
297 | Magdalena Piecha-Gryc | 1 | - | |
298 | Natalia Bucka | JGA | - | |
299 | Sebastian Bucki | JGA | - | |
300 | Rozalia Gardoń | Bpsc | - | |
301 | Krzysztof Masczyk | NP Polska | - | |
302 | Monika Cichoń | 0 | - | |
303 | Mariusz Koniec | 0 | NP Polska | - |
304 | Adrian Knychała | Dom Aniołów stróżów | - | |
305 | JOLANTA CHLASTA | NP Polska | - | |
306 | MACIEJ Kulak | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
307 | Piotr Pieles | NP Polska | - | |
308 | Maciej Wójcik | TDJ | - | |
309 | Michał Wójcik | TDJ | - | |
310 | Adam Urbański | TDJ Estate | - | |
311 | Marcin Tabaszewski | Fundacja MarcoPomaga | - | |
312 | Tomasz Bogdanowicz | Fundacja MarcoPomaga | - | |
313 | Dominika Francuz | 0 | NP POLSKA | - |
314 | Magdalena Nowak | 0 | Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. | - |
315 | Paulina Grzyb | 0 | BPSC | - |
316 | Dariusz Górak | 0 | VOUCHERIFY | - |
317 | Krzysztof Kucharski | 0 | VOUCHERIFY | - |
318 | Wojciech Prokop | VOUCHERIFY | - | |
319 | Karolina Kucharska | 0 | VOUCHERIFY | - |
320 | Krzysztof Bujak | VOUCHERIFY | - | |
321 | Monika Bober | Dom Aniołów Stróżów | - | |
322 | Tobias Ley | 0 | - | - |
323 | Michał Moczulski | VOUCHERIFY | - | |
324 | Bożena Gul-Jasuba | 0 | ŚLA | - |
325 | Jakub Gregorczyk | 0 | Clayens NP Polska | - |
326 | Mateusz Rączkowski | - | ||
327 | Mariusz Malik | 0 | Elgór + Hansen | - |
328 | Agnieszka Skołucka | - | ||
329 | Magda Hampel | - | ||
330 | Marek Winsczyk | - | ||
331 | Jagoda Dworniczak | 0 | Voucherify | - |
332 | Przemysław Kaczówka | Fundacja MarcoPomaga | - | |
333 | Aleksandra Karwot | Fundacja MarcoPomaga | - | |
334 | Michał Szczotka | Fundacja MarcoPomaga | - | |
335 | Jakub Nowakowski | Famur | - | |
336 | Anna Jagustyn | - | ||
337 | Krzysztof Piotrowski | fundacja MarcoPomaga | - | |
338 | Tomasz Ziajski | Superbet | - | |
339 | Bartosz Orszulik | Superbet | - | |
340 | Beata Dyjas | 0 | Clayens NP Polska | - |
341 | Karolina Bielaszewska | Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. | - | |
342 | Anna Poradzisz | 0 | - | |
343 | Katarzyna Niedobecka | 1 | - | |
344 | Katarzyna Zapała | - | ||
345 | Marcin Piątek | JGA | - | |
346 | Adam Zapała | - | ||
347 | Magdalena Graczyk | - | ||
348 | Adam Graczyk | 0 | Zegarmistrz | - |
349 | Tomasz Biel | NEURO | - | |
350 | Małgorzata Sajnóg | - | ||
351 | Zbigniew Tukaj | Elgór + Hansen | - | |
352 | Anna Sałkowska | 0 | Dom Aniołów Stróżów | - |
353 | Paweł Bortel | 0 | Lodowato | - |
354 | Sławomir Sitek | 1 | Mostostal Zabrze | - |
355 | Andrzej Koj | Mostostal Zabrze | - | |
356 | Anna Lepiarczyk | 0 | Mostostal Zabrze S.A. | - |
357 | Mateusz Sobielarski | Mostostal Zabrze | - | |
358 | Dariusz Dudek | Dom Aniołów Stróżów | - | |
359 | Nina Nocoń | Dom Aniołów Stróżów | - | |
360 | Marek Bednarski | 4 | BPSC | - |
361 | Anna Adamczyk | 0 | Clayens NP Polska | - |
362 | Ewa Price | Drużyna firmowa | - | |
363 | Justyna Hanus | Drużyna firmowa | - | |
364 | Ewa Fajkis | Clayens NP Polska | - | |
365 | Aneta Franczak-Dudek | Dom Aniołów Stróżów | - | |
366 | Karolina Ziętkiewicz | - | ||
367 | Anna Borek | 0 | - | |
368 | Sylwia BLACHA | - | ||
369 | Klaudia Blacha | - | ||
370 | Beata Gajda | 2 | Mostostal Zabrze S.A. | - |
371 | Wojciech Szczurowski | Mostostal Zabrze | - | |
372 | Rafał Szudarek | 0 | JGA | - |
373 | Małgorzata Kocięga-BIały | - | ||
374 | Daniel Drabik | - | ||
375 | Urszula Szudarek | JGA | - | |
376 | Wojciech Oczko | Family-21 | - | |
377 | Sebastian Jasiński | 0 | - | |
378 | Tomasz Sadło | Sędzia Biega | - | |
379 | Filip Sadło | Sędzia Biega | - | |
380 | Szymon Sadło | Sędzia Biega | - | |
381 | Beniamin Golka | - | ||
382 | Dawid Medalion | 1 | - | |
383 | Kamil Wiencek | Famur | - | |
384 | NINA KULAK | BMW BAWARIA MOTORS | - | |
385 | Mateusz Wyciślik | TAURON Dystrybucja S.A. | - | |
386 | Franciszek Manderla | - | ||
387 | Aleksandra Manderla | - | ||
388 | Greta Manderla | - | ||
389 | Dariusz Dziubek | ING | - | |
390 | Marek Dziubek | ING | - | |
391 | Rafal Niemczyk | - | ||
392 | Marcin Kostur | Imaginary Part | - | |
393 | Terenia Hajda | - | ||
394 | Alberto Rodriguez | Nexteer Automotive | - | |
395 | Jacky Xu | Nexteer Automotive | - |
Bieg Przedszkolaka (dystans 200 m)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|
1 | Sara Lukoszek | - | |
2 | Tymoteusz Brysz | - | |
3 | Iga Pałygiewicz | - | |
4 | Zofia Szczepanik | - | |
5 | Tymon Baran | - | |
6 | Franciszka Piech | JGA | - |
7 | Weronika Spisak | - | |
8 | Stasiu Pilecki | - | |
9 | Franciszek Gowin | - | |
10 | Alicja Kania | - | |
11 | Filip Dzwonek | JGA Doradztwo prawne i podatkowe | - |
12 | Natalia Zych | - | |
13 | Weronika Krzykacka | - | |
14 | Tomasz Całka | - | |
15 | Zuzanna Szarlik | - | |
16 | Jan Szarlik | - | |
17 | Kacper Wichsry | - | |
18 | Michalina Słomian | - | |
19 | Feliks Łabuz | - | |
20 | Stefania Łabuz | - | |
21 | Franciszek Dura | Duroski | - |
22 | Filip Kemona | - | |
23 | Aniela PIĘTAK | - | |
24 | Jakub Kot | - | |
25 | Anna Frankowska | - | |
26 | Marcin Książek | - | |
27 | Maksymilian Kościelny | - | |
28 | Wiktor Pięta | - | |
29 | Jakub Wiencek | - | |
30 | Ignacy Piątek | JGA Doradztwo prawne i podatkowe | - |
31 | Miłosz Adamus | - | |
32 | Krystian Marchewka | - | |
33 | Ada Cichoń | - | |
34 | Mateusz Matulewicz | - | |
35 | Stasiu Smok | - | |
36 | Mateusz Bula | - | |
37 | Anna Gibinska | - | |
38 | Maria Zawiejska | - | |
39 | Liliana Serwach | - | |
40 | Zuzanna Terlecka | - | |
41 | Erika Burkhovetska | - | |
42 | Mark Burkhovetskyi | - | |
43 | Franciszek Wojas | - | |
44 | Grzegorz Kalinowski | JGA | - |
45 | Weronika Weber-Wodecka | ING | - |
46 | Tymon Świątek | - | |
47 | Jagoda Wąszewska | - | |
48 | Paweł Wąszewski | - | |
49 | Anastazja Benecka | - | |
50 | Stanisław Oborzyński | - | |
51 | Gabriel Romik | - | |
52 | Blanka Różycka | - | |
53 | Łukasz Buczek | - | |
54 | Laura Esposito | - | |
55 | Igor Jasiok | - | |
56 | Piotr Raszka | - | |
57 | Weronika Iwanecka | - | |
58 | Natalia Zduńczyk | - | |
59 | Nadia Woszkowska | - | |
60 | Iga Woszkowska | - | |
61 | Wojciech Wosińśki | FAMUR | - |
62 | Marta Drobik | FAMUR | - |
63 | Mikołaj Kiczkajło | - | |
64 | Zuzanna Tomsa | - | |
65 | Piotr Tomsa | - | |
66 | Edyta Drobik | FAMUR | - |
67 | Helena Tokarska | - | |
68 | Jagoda Pędziwiatr | Kijowa Drużyna | - |
69 | Bartek Kurek | - | |
70 | Hanna Adamczyk | - | |
71 | Tobiasz Ligocki | - | |
72 | Alexandra Roemisch | - | |
73 | Adrian Blot | - | |
74 | Filip Ligocki | - | |
75 | Maja Polakow | - | |
76 | Leon Wiatrzyk | - | |
77 | Wojciech Kos | - | |
78 | Piotr Grzegorek | ING | - |
79 | BLANKA SZYMURA | BMW BAWARIA MOTORS | - |
80 | KAJA SZYMURA | BMW BAWARIA MOTORS | - |
81 | ROBERT KONIK | ING | - |
82 | Anna Skowronek | - | |
83 | Anna Bucka | - | |
84 | Maja Sikora | - | |
85 | Alicja Wilczek | - | |
86 | Adam Wawoczny | - | |
87 | Nikola Szponar | - | |
88 | Witold Szpakowski | - | |
89 | Jan Kryń | - | |
90 | Karol Sypiański | - | |
91 | Aleksander Skutnik | - | |
92 | Pawełek Grzyb | - | |
93 | Weronisia Grzyb | - | |
94 | Franek Wieloch | - | |
95 | Nina Wieloch | - | |
96 | Sofia Ramos | - | |
97 | Nikodem Domagała | Zsp9zabrze | - |
98 | Krystian Goniwiecha | - | |
99 | Eliza Białobłocka | - | |
100 | Tymoteusz Trzaska | - | |
101 | Karolina Trzaska | - | |
102 | Tymon Urbankiewicz | - |
Bieg dla dzieci młodszych w wieku 7-10 lat (dystans 600 m)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|
1 | Lea Kluk | - | |
2 | MICHAŁ MIERUCKI | - | |
3 | Karolina Spisak | - | |
4 | Wiktor Sobota | brak | - |
5 | Jakub Bielewicz | - | |
6 | Alan Staszczuk | - | |
7 | Mikołaj Gowin | - | |
8 | Nadia Kisiel | - | |
9 | Marcin Sitko | - | |
10 | Adrian Golonka | - | |
11 | Adrian Niski | - | |
12 | Karolina Śliwa | UKS Trójka Mikołów od | - |
13 | Wojciech Sonnenfeld | MP33 | - |
14 | Malwina Surma | - | |
15 | Filip Krusze | - | |
16 | Lena Wilk | - | |
17 | Dominika Lange | - | |
18 | Kamil Lange | - | |
19 | Marcel Mreńca | - | |
20 | Igor Pieniek | - | |
21 | Tomek Passia | Radio Katowice | - |
22 | Adam Ligęza | - | |
23 | Franciszek Kostka | - | |
24 | Ksawery Kostka | - | |
25 | Solomiia Vozniuk | - | |
26 | MATEUSZ KEMPNY | - | |
27 | KAMIL KEMPNY | - | |
28 | Igor Peter | - | |
29 | Anna Sroka | - | |
30 | Malwina Sroka | - | |
31 | Maja Rzepus | JGA | - |
32 | Mikołaj Skwiercz | - | |
33 | Helena Hnat | - | |
34 | Aron Czypek | - | |
35 | Wojciech Adamczyk | - | |
36 | Maja Zdańska | - | |
37 | Franciszek Galwas | JGA | - |
38 | Bartłomiej Paruch | - | |
39 | Igor Orłowicz | - | |
40 | Piotr Kalinowski | JGA | - |
41 | Adam Lekston | JGA | - |
42 | Lena Świątek | - | |
43 | Maria Greinert | - | |
44 | Łucja Buczek | - | |
45 | Magdalena Raszka | - | |
46 | MIESZKO KAŹMIERCZYK | BMW BAWARIA MOTORS | - |
47 | IGA SOLCZAK | BMW BAWARIA MOTORS | - |
48 | MARCEL SOLCZAK | BMW BAWARIA MOTORS | - |
49 | Vanessa Traczyk | - | |
50 | Stanisław Cirbus | - | |
51 | Magdalena Grabiwoda | Z gór do chmur | - |
52 | Natalia Składanowska | - | |
53 | Jan Składanowski | - | |
54 | Antonina Korczyk-Buczek | ING | - |
55 | Urszula Bucka | - | |
56 | Filip Wilczek | - | |
57 | Franciszek Szpakowski | - | |
58 | Emilia Obłój | - | |
59 | Kalina Szymonek | - | |
60 | Natalia Sypiańska | - | |
61 | Jakub Chwascinski | Brak | - |
62 | Mateusz Chwascinski | Brak | - |
63 | Róża Kibitlewska | - | |
64 | Piotr Stachoń | - | |
65 | Adam Stachoń | - | |
66 | Paweł Nowak | Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. | - |
67 | Jan Dębski | - | |
68 | Melania Przybyła | - | |
69 | Dawid Nazaryan | DAS | - |
70 | Szymon Chrobok | - |
Bieg dla dzieci starszych 11-14 lat (dystans 850 m)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|
1 | Emilia Brysz | - | |
2 | Bartosz Brysz | - | |
3 | Szymon Jankowski | SP 1 Goczałkowice-Zdrój | - |
4 | Martyna Gowin | - | |
5 | Selena Bialoblocka | - | |
6 | Zuzanna Bugdol | - | |
7 | Marta Janeczko | - | |
8 | Alan Baumgart | - | |
9 | Kevin Baumgart | - | |
10 | Kassandra Jaskot | Zspnr9 zabrze | - |
11 | Sara Głogowska | Zspnr9 zabrze | - |
12 | Oliwia Smolka | - | |
13 | Julia Krupczyńska | Katowice | - |
14 | Ksawery Walkiewicz | - | |
15 | KRZYSZTOF BARON | PRZYJACIELE UŚMIECHU | - |
16 | Alicja Zielińska | JGA | - |
17 | Adam Gołąb | - | |
18 | Oskar Orłowicz | - | |
19 | Zuzanna Rosół | - | |
20 | Mikołaj Oborzyński | - | |
21 | Martin Pacwa | - | |
22 | Borys Błaszyk | - | |
23 | Marta Grabiwoda | Z gór do chmur | - |
24 | Nicole Gwizdała | Giszowiec | - |
25 | Olivier Gwizdała | Giszowiec | - |
26 | Julia Mirkowska | ING | - |
27 | Tymon WIATRZYK | - | |
28 | Ignacy Misztal | Dom Aniołów Stróżów | - |
29 | Lena Bucka | - | |
30 | Dominik Knosala | - | |
31 | Inka Kowalska-Cywińska | - | |
32 | Milena Ziaja | - | |
33 | Oliwia Kania | - | |
34 | Jan Pudełko | - | |
35 | Julia Oczko | - | |
36 | Oliwia Stanowska | Tauron Biegnij Dla Aniołów | - |
37 | Paulina Nowak | Superbet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. | - |
38 | Roksana Bober | Dom Aniołów Stróżów | - |
39 | Adam Janiszewski | Dom Aniołów Stróżów | - |
40 | Artur Kokoszka | Dom Aniołów Stróżów | - |
41 | Nika Zatyamina | - | |
42 | Piotr Winnicki | Dom Aniołów Stróżów | - |
43 | Adam Migdał | Dom Aniołów Stróżów | - |
44 | Judyta Wolny | - |
Wirtualny bieg główny (dystans 5 km)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|
1 | Bartosz Banasiak | - | |
2 | Arek Pietrowski | Elgór+Hansen | - |
3 | Piotr Zochowski | - | |
4 | Anna Sokół | - | |
5 | Marcin Kruk | JGA | - |
6 | Małgorzata Dzik | - | |
7 | Przemysław Wandzel | badaj.to | - |
8 | Justyna Szczygieł | - | |
9 | Oskar Sprycha | - | |
10 | KAMIL SŁABASZEWSKI | KSSE | - |
11 | Łukasz Kowalski | FAMUR | - |
Wirtualny bieg Przedszkolaka (dystans 200 m)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|
1 | Ula Dębska | - | |
2 | Jan Reguła | - |
Wirtualny bieg dla dzieci młodszych w wieku 7-10 lat (dystans 600 m)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|---|---|---|
1 | Amelia Musioł | - |
Wirtualny bieg dla dzieci starszych 11-14 lat (dystans 850 m)
Numer porządkowy | Imię i nazwisko | Klub/firma | Godzina startu |
---|