23.09.2021

Za nami kolejne niezwykłe spotkanie z przedstawicielami biznesu i samorządów – a przede wszystkim z ludźmi o otwartych sercach ❤️

Okazja była wyjątkowa, bo Partnerski Klub Biznesu Silesia obchodzi swoje pierwsze urodziny. Organizacja, której na zaproszenie założyciela Klubu – Pana Adriana Myszora – Dom Aniołów Stróżów jest od samego początku społecznym partnerem. Ogromnie gratulujemy Wam wszystkiego, co już przez ten rok udało się Wam osiągnąć i życzymy kolejnych sukcesów.

Spotkanie było również czasem podziękowań dla firm partnerskich PKB Silesia, które dofinansowały wyjazd naszych podopiecznych na wymarzony, wakacyjny obóz terapeutyczny – TESKO STEEL, Redconst – Budujemy myjnie bezdotykowe, DD-Pack, Dom dla Każdego, Liftmed S.A. oraz firma GAL.

Podczas wydarzenia udało się nam także uzbierać fundusze na kolejne ważne potrzeby – pocovidową pomoc edukacyjną dla 70 dzieci, które mają ogromne zaległości po pandemicznej przerwie w nauczaniu oraz zdalnej nauce.

Dziękujemy także z całego serca za życzliwość Panom Dariuszowi Dudkowi – Ambasadorowi PKB Silesia Panu oraz Jerzemu Dudkowi za ofiarowanie wspaniałych przedmiotów na aukcję – licytację na rzecz wsparcia w edukacji podopiecznych Domu Aniołów Stróżów, która odbyła się w trakcie wydarzenia oraz wszystkim tym, którzy te cudowności zdecydowali się wylicytować – Inwork Sp zoo Agencja Pracy Tymczasowej, Redconst, Panu Prezydentowi Siemianowic Śląskich Rafał Piech oraz R&D Video.

Jeszcze raz – ogromnie gratulujemy i cieszymy się, że wspólnie możemy nieść dobro.