09.08.2023

Już 3 września 2023 odbędzie się III edycja Katowickiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego!

Na wszystkich miłośników jednośladów czeka 10 kilometrów malowniczej trasy katowickimi ścieżkami rowerowymi w pięknych okolicznościach przyrody – w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W połączeniu z Piknikiem Rodzinnym pełnym atrakcji, animacji dla dzieci, pyszności w strefie gastro, każdy – i mały, i duży uczestnik znajdzie coś dla siebie.

Idea rajdu, która narodziła się z sytuacji spowodowanej pandemią, pozostaje z nami, aby nadal zachęcić do rodzinnych wycieczek rowerowych, angażujących nie tylko rodziców i dzieci, ale także dziadków i w ten sposób nieść pomoc dla potrzebujących dzieci z Katowic.

– tak na Rajd zapraszają nasi przyjaciele z Forum Katowic, z którymi wspólnie organizujemy wydarzenie.

Bawiąc się, bijąc życiowe rekordy i spędzając czas z rodziną, możesz jednocześnie pomóc podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. Wskakuj na rower i zmieniaj świat dzieci na lepszy!

 

Cel Rajdu

Udział w Rajdzie jest bezpłatny, ale w trakcie wydarzenia będziemy prowadzić zbiórkę na wsparcie dzieci z Domu Aniołów Stróżów w edukacji i nadrabianiu szkolnych zaległości. Odbierając pakiet startowy, prosimy przekaż darowiznę.

Specjalny, intensywny program edukacyjny indywidualnych i grupowych zajęć dla dzieci wprowadziliśmy w czasie pandemii i zdalnej nauki – maluchy przestały liczyć, czytać, pisać, starsze dzieci miały ogromne trudności z matematyką, językiem polskim i angielskim. Dziś programem objętych jest 106 dzieci, z którymi regularnie pracuje 58 edukatorów. Sam tylko 2022 rok to 2480 godzin przeprowadzonych zajęć!

W minionym roku szkolnym ogromnym wysiłkiem wychowawców, wolontariuszy i edukatorów oraz samych dzieci, wszystkie zdały do kolejnej klasy. To ogromny sukces!

Nowy rok szkolny oznacza dla maluchów nowe wyzwania – powrót do systematycznej nauki i odrabiania zadań, nauki do sprawdzianów, ale i odnalezienia się na nowo w grupie. W Domu Aniołów Stróżów będziemy kontynuować edukacyjne działania, by wesprzeć dzieci z całą mocą. Ty także możesz pomóc!

Zapisz się

Gotowa(y) na sportowe, rodzinne emocje w pięknym celu pomocy dzieciom? Dołącz do nas już dziś!

Na starcie czekać na Ciebie będzie pakiet startowy – numer oraz fajny, sportowy bidon 🙂

Warto wybrać się całą rodziną, ponieważ przygotowaliśmy nagrody dla najmłodszego i najstarszego miłośnika rowerów oraz dla najliczniejszej rodziny biorącej udział w Rajdzie.

Zapisz się!

Informacje organizacyjne

  • Gdzie: Dolina Trzech Stawów (miejsce zbiórki przy Wodnym Placu Zabaw)
  • Kiedy: 03.09.2023 (niedziela)
  • Dla kogo: dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  • Trasa (pętla): Start i Meta Dolina – Trzech Stawów przy Wodnym Placu Zabaw
  • Dystans: około 10 km
  • Godziny pracy biura zawodów: godz. 9.00 – 10:00
  • Start Rajdu: godz. 10:00

Więcej informacji oraz regulamin wydarzenia znajdziesz pod linkiem.

Aktualności

Wspomnienie 2022

Zobacz, jak bawiliśmy się w ubiegłym roku!

Partnerzy

Pliki do pobrania

Plakat

Pobierz

Kontakt

Dział Fundraisingu, PR i Promocji:
tel. 509 963 766
e-mail: akcje@anioly24.pl