03.09.2023

Rekordy pobite! W tegorocznej – III już – edycji charytatywnego Katowickiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który organizowaliśmy wraz z Forum Katowic. To był cudowny dzień, pełen uśmiechu i ciepła.

Na starcie i mecie pojawiło się aż 320 mieszkańców naszej Metropolii, gotowych zmierzyć się w 10 – kilometrowym rowerowym wyścigu, a jednocześnie jadącym w jednym, wspólnym celu pomocy dzieciom z Domu Aniołów Stróżów. To aż o 130 więcej niż rok temu!

W trakcie wydarzenia zbieraliśmy fundusze na kontynuację wsparcia w edukacji dla naszych podopiecznych. Więcej o programie indywidualnych i grupowych korepetycji dla dzieci możesz przeczytać pod linkiem.

Pogoda zamówiona, więc nie mogła zawieść. Towarzyszące Rajdowi strefa aktywności, animacji i zabaw dla dzieci, a także relaksu po ukończonym wyścigu i strefa gastro pełna pyszności zachęcały uczestników oraz całe rodziny do wspólnego spędzenia czasu we wspaniałej atmosferze i wspólnym celu wsparcia maluchów z aniołowych Domów.

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczestnikom, wolontariuszom, naszym partnerom i sponsorom ❤️ Wierzymy, że podczas kolejnej edycji wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Katowicki Rodzinny Rajd Rowerowy, spędziliście czas aktywnie, przyjemnie i rodzinnie.

Dzięki każdej wpłacie nadal będziemy mogli rozwijać nasz program edukacyjny oraz zapewnić korepetycje dzieciom i młodzieży, które każdego dnia otaczamy aniołowymi skrzydłami.

 

—–

Organizatorzy: Dom Aniołów Stróżów i Forum Katowic
Współgospodarz: Katowice – oficjalny profil miasta
Patronat Honorowy: Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa
Partnerzy i sponsorzy: Dobrynów, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Koleje Śląskie, Katowice Airport, Fundacja ING Dzieciom, Drogopol, Tommed, AUDIO – owszem słucham, Maspex, SklepWydziałowy.pl, Pizza Parkowa, Nowe Katowice
Patron medialny: W KATOWICACH.eu