12.03.2024

Niedawno pisaliśmy z radością, że zaproszenie do dołączenia do Kosmicznej drużyny przyjął Kuba Błaszczykowski, legenda polskiej piłki nożnej.

Ale niezwykły, kosmiczny Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami, którego trzecia edycja odbędzie się już 22 marca o godz. 18:00 w Spodku w Katowicach, co roku łączy na parkiecie ponad 70 gwiazd ze świata sportu (a także filmu czy estrady). To będzie wyjątkowy dzień dla wszystkich miłośników współzawodnictwa oraz ludzi o wielkich sercach!

Zaangażowanie sportowców z różnych dyscyplin, takich jak lekkoatletyka, piłka nożna i wiele innych, w tę inicjatywę pokazuje, że sport to nie tylko rywalizacja na boisku czy na bieżni. To także solidarność, współpraca i gotowość do działania dla dobra innych. Liczy się wspólny cel: zebranie funduszy na codzienną pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów, borykających się z wieloma trudnościami, jak bieda, zagubienie i samotność, a także podkreślenie, że sport ma moc zmiany życia na lepsze.

W tym roku obok Kuby Błaszczykowskiego i naszych siatkarek oraz siatkarzy na boisku pojawią się między innymi Joanna Jędrzejczyk, Sławomir Peszko, Dariusz Dudek, Piotr Lisek, Sławomir Szmal, Marcin Wasilewski czy Mateusz Gamrot.

Dołącz do Aniołów i naszych sportowych przyjaciół! Każdy bilet zakupiony na ten mecz to krok w kierunku poprawy życia Aniołowych podopiecznych i realnej szansy na równy start w dorosłość. Niech ten dzień będzie świadectwem siły, solidarności i dobroci, jakie płyną z pasji do sportu i gotowości do pomocy innym. Kup swój bilet już dziś.