03.03.2024

Ekscytujące wieści dla wszystkich fanów sportu i wielka niespodzianka na Legendarnym Kosmicznym Meczu z Aniołami 2024! Kuba Błaszczykowski dołącza do drużyny i zagra w Spodku dla dzieci.

Legenda na boisku: jeden z naszych najwybitniejszych piłkarzy, który zapisał się w historii futbolu nie tylko na polskich, ale i międzynarodowych murawach. Jego wsparcie i zaangażowane w wiele charytatywnych inicjatyw pokazuje, że sport ma moc łączenia ludzi i zmieniania życia na lepsze. Nie mogło go zabraknąć w Spodku, który już 22 marca o godz. 18:00 po raz trzeci odleci dla dzieci.

Historia determinacji Kuby, jego ciężkiej pracy, niezwykłych umiejętności i wyjątkowego zaangażowania na boisku i poza nim jest inspiracją nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale i scenarzystów filmowych. Człowiek o wielkim sercu, który od lat angażuje się w liczne działania społeczne i charytatywne w swojej Fundacji Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski, pomagając tym najbardziej potrzebującym, czyli dzieciakom!

– zapowiadają nasi przyjaciele z agencji Star Manager, którzy pomagają Aniołom w organizacji Meczu.

Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc 600 maluchom z Domu Aniołów Stróżów, co czyni mecz tak ważnym wydarzeniem społecznym.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami łączy dobrą zabawę z czynieniem dobra. Cieszę się, że ta jedna z największych imprez charytatywnych w regionie już po raz trzeci odbędzie się w katowickim Spodku. Tą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, że nadal są dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia.

– podkreślał Prezydent Katowic Pan Marcin Krupa w czasie meczowego spotkania prasowego.

Dołącz do naszej drużyny kibiców i wesprzyj Anioły! Kliknij, by kupić bilet. Razem zmieńmy świat dzieci na lepszy.