29.04.2023

Przedszkolaki to najmłodsi podopieczni Domu Aniołów Stróżów w Katowicach – Załężu. Wyjście do teatru na spektakl „Piotruś Pan” w towarzystwie starszego rodzeństwa oraz rodziców było dla dzieci niewątpliwie wspaniałym przeżyciem!

Maluchy były bardzo podekscytowane i zaciekawione nowymi wrażeniami. Przedstawienie „Piotruś Pan” to klasyczna historia, która zachwyca zarówno dzieci, jak i dorosłych, dzięki czemu cała grupa mogła wspaniale się bawić oraz podziwiać talent aktorski wykonawców.

Po spektaklu, grupa udała się na pizzę, co stanowiło miłe zakończenie wyjścia. Dzieci mogły opowiadać o swoich wrażeniach z przedstawienia oraz podzielić się nimi z rodzicami i starszym rodzeństwem. Wspólne jedzenie pizzy to doskonała okazja do spędzenia czasu razem oraz do rozmów na różne tematy. Dzieci miały okazję do integracji z rówieśnikami i poznania nowych ludzi, co wpłynęło pozytywnie na ich rozwój społeczny. Zobacz zdjęcia z tych wyjątkowych chwil.

Wyjście nie byłoby możliwe bez wsparcia Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF). Tutaj możesz dowiedzieć się więcej o projekcie.