21.03.2023

Wiosna: cudowne przypomnienie, jak piękna może być zmiana.

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, na którą tak wszyscy czekamy! Dzieci nie mogą się już doczekać, aż codziennie będzie można wyjść pograć w piłkę czy do Anielskiego Ogrodu Klimatycznego – by znów posadzić i wyhodować własne plony 🙂

Tymczasem przedszkolaki z Domu Aniołów Stróżów na Załężu przygotowały własnoręcznie przepiękne marzanny z bibuły i kawałków papieru, by porządnie (i szybko!) pożegnać zimę. Zajęcia odbyły się w ramach Tauronkowej Eko Przedszkolandii – cyklicznie odbywających się eko warsztatów dzięki wsparciu TAURON. Zobacz zdjęcia!

Tauronkowa Eko Przedszkolandia to program skierowany do najmłodszej grupy wiekowej podopiecznych Domu Aniołów Stróżów (przedszkolaków w wieku od 2 do 5 lat). Dzięki wsparciu TAURON możemy świadczyć na rzecz dzieci bieżącą pomoc psychologiczną, pedagogiczną i edukacyjną przy pomocy zabawy. W ramach projektu realizujemy cotygodniowe zajęcia uwzględniające motyw Tauronka, energii, bezpieczeństwa, ekologii. Program realizujemy nieprzerwanie od kilku lat dzięki współpracy z TAURONEM – więcej o naszej współpracy z możesz przeczytać tutaj.