03.06.2024

Biegnij dla Aniołów 2024 partnerzy i sponsorzy

Poznaj niesamowitych ludzi, których dobre serca wspierają działania Domu Aniołów Stróżów od lat! ❤️

Na start 5. Charytatywnego Biegu z okazji Dnia Dziecka „Biegnij dla Aniołów” czekają nie tylko uczestnicy, ale też drużyny firmowe naszych Partnerów. To właśnie oni umożliwili nam zorganizowanie tego wielkiego wydarzenia, za co chylimy czoła!

Dlaczego? Są to firmy odpowiedzialne lokalnie, które pozytywnie wpływają na nasze okolice. Warto brać z nich przykład, aby województwo śląskie jeszcze bardziej rozkwitało. To właśnie oni stoją za niezliczonymi inwestycjami podwyższający standard życia dla nas wszystkich. Jednocześnie na wiele sposobów regularnie pomagają dzieciom z Domu Aniołów Stróżów.


Współgospodarz
: Miasto Katowice
Patronat Honorowy Prezydenta Katowic: Pan Prezydent Marcin Krupa


Partnerzy Główni:

 • Województwo Śląskie
 • Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia: pierwsza i jedyna powołana ustawowo metropolia w Polsce, łącząca 41 gmin i miast, a także ponad 2,1 miliona wspaniałych mieszkańców. Swoimi inwestycjami oraz strategią bezpośrednio przyczynia się do tworzenia lepszego jutra.
 • Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.: od lat dzierży z dumą palmę pierwszeństwa, jako największa strefa ekonomiczna w Europie. Wspiera przedsiębiorców w procesach restrukturyzacyjnych, daje możliwość inwestycji i tworzy nowe miejsca pracy w regionie.

Partnerzy:

 • CTL HALDEX S.A.: stawiając na ekologiczne rozwiązania, zajmuje się technologicznym przetwarzaniem odpadów przemysłowych w celu odzysku lub wzbogacania cennych surowców. W tym roku spółka obchodzi jubileusz 65-lecia jej zawiązania.
 • Dobrynów, czyli mała miejscowość w dużym mieście – wielofunkcyjne, nowoczesne osiedle w Katowicach, obok wielu miejskich możliwości, zapewniające spokój i dobre sąsiedzkie relacje. Jego dewiza brzmi: Zacznij żyć na dobre.
 • Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju, która powstała, by realizować społeczne projekty w obszarze edukacji, kultury, a także wspierać innowacyjne rozwiązania z zakresu technologii i przedsiębiorczości. Przeciwdziała wykluczeniu cyfrowemu, wyrównuje szanse edukacyjne, pomaga odnaleźć się na rynku pracy.
 • Grupa Mostostal Zabrze S.A., dynamicznie rozwijająca się od pokoleń, prowadzi działalność produkcyjną, inżynierską, budowlaną i montażową, konsekwentnie poszukując nowych, nieznanych jeszcze szerzej innowacyjnych rozwiązań.
 • JGA Doradztwo prawne i podatkowe: ponad 100–osobowy zespół wspierający przedsiębiorców kompleksowo, bezpiecznie prowadząc ich przez cały proces prawno – podatkowy. Największa wartość? Lojalność i zaufanie klientów, którzy współpracują z kancelarią od wielu, wielu lat.
 • Katowice Airport, którego patronem jest Wojciech Korfanty, syn ziemi śląskiej, wybitny mąż stanu i jeden z sześciu ojców niepodległości Rzeczypospolitej, odrodzonej w 1918 roku. Lotnisko w Pyrzowicach co roku obsługuje do 8 milionów pasażerów.
 • Nexteer Automotive: firma, która zapoczątkowała rozwój szerokiej historii dla branży motoryzacji na terenie województwa śląskiego. W Polsce prężnie działa i rozwija się od 1997 roku, obecnie posiadając dwa zakłady: w Tychach oraz Gliwicach.

Sponsor:

 • Dobry Dom, który pomaga spełniać marzenia rodzin o własnych czterech kątach. Firma działa głównie na terenie Śląska, tworząc indywidualne i dopasowane do potrzeb klienta nowoczesne, komfortowe i ekologiczne domy.

 

Wydarzenie wspierają:

Bike Café, Business Consulting Sp. z o.o., City Baner, Dan Cake Polonia, Galeria Katowicka, Fundacja In Corpore, Health Space Massage, KJK AviaTor, Lodowato, MalaYoga, Mary Key, Piekarnia Cukiernia Borys, Polskie Radio Katowice S.A., Szeja Rally Team: Marcin i Jarosław Szeja, Tramwaje Śląskie S.A., Visual Effect.

 

To jeszcze nie koniec! Chcemy również podziękować firmom Clayens, Elgór + Hansen SA, FAMUR, Fujitsu, , Marco Sp. z o.o. oraz rspective za wystawienie swoich reprezentacji na nasz Bieg! 🙂 Pozostaje tylko pytanie, kto w tym roku zgarnie puchar dla najliczniejszej drużyny firmowej?

Masz jeszcze czas, żeby dołączyć do uczestników Biegu. Zapisz się: https://anioly24.pl/biegnij-dla-aniolow/
Możesz także zostać jego Partnerem, napisz na: mbajka75@gmail.com

Do zobaczenia na starcie!