29.07.2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym Polsko – Ukraińskim Pikniku Integracyjnym 30 lipca! Angażujemy się w takie inicjatywy, bo wierzymy w moc integracji. Pod swoimi skrzydłami mamy również dzieci z Ukrainy i wiemy jak ważne jest dla nich poczucie przynależności do grupy i akceptacji.

Od początku wojny w Ukrainie angażujemy się w wiele projektów mających na celu objęcie opieką i zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom i ich rodzinom, którzy przybyli na Śląsk ze swojej ojczyzny. Byliśmy obecni na dworcu w Katowicach i punktach recepcyjnych, gdzie prowadziliśmy animacje dla dzieci, podzieliliśmy się tym, czym mogliśmy się podzielić, a obecnie prowadzimy zajęcia językowe oraz integracyjne w szkołach, w Domu Aniołów Stróżów i Galerii Katowickiej.

30 lipca 2022 w godzinach od 12:00 do 17:00 zapraszamy do udziału w kolejnym Polsko – Ukraińskim Pikniku Integracyjnym, którego jesteśmy współorganizatorem. Przed nami cały dzień występów, zabaw i warsztatów dla dzieci i dorosłych.

W programie animacje, warsztaty, pokaz pierwszej pomocy i koncerty. Zachęcamy do odwiedzenia stref tematycznych dotyczących m.in. zdrowia i ekologii.

Widzimy się na:

  • na placu Sławika i Antalla
  • w parku Powstańców Śląskich
  • na terenie Żłobka Miejskiego przy ul. Uniwersyteckiej.