22.04.2024

To już ostatni tydzień na rozliczenia PIT i przekazanie 1,5% podatku. Głęboko wierzymy, że jeśli to zadanie jeszcze jest przed Tobą, to wybierzesz Dom Aniołów Stróżów. Bo to nic nie kosztuje, a potrafi zmienić tak wiele!

KRS 0000009221, Dom Aniołów Stróżów

Chcąc wesprzeć Cię w procesie rozliczenia ulg podatkowych i wpisania naszego KRS, przygotowaliśmy kilka łatwych, bezpiecznych i sprawdzonych możliwości na naszej stronie www. Możesz rozliczyć się z Aniołami na kilka sposobów:

  • Online na Twój e-PIT – bezpiecznie przekierujemy Cię na rządową stronę,
  • Online z bezpiecznym programem PITAX – intuicyjny, prosty i sprawdzony przez miliony Polaków, pozwala rozliczyć ulgi i każdy rodzaj PIT-u,
  • Na Twoim komputerze bądź mobilnym urządzeniu: pobierając program lub aplikację PITAX.

Wejdź na www.anioly24.pl/przekaz-procent-podatku/.

Na Aniołowej stronie znajdziesz także przydatne instrukcje do poszczególnych PIT-ów, a także serię odpowiedzi na najważniejsze pytania związane z przekazaniem 1,5% podatku.

Każda złotówka przekazana z 1,5% podatku to realna i mierzalna pomoc dla dzieci. Prosimy, wpisz nr KRS 0000009221 Domu Aniołów Stróżów. Rozliczając się z Aniołami, dajesz ponad 600 dzieciom szansę na szczęśliwe dzieciństwo. Już dziś serdecznie Ci za tę szansę dziękujemy ❤️