Przekaż Twój 1,5%

KRS: 0000 009 221

Przekaż 1,5% podatku

KRS: 0000 009 221

Rozlicz Twój PIT z Aniołami

Rozlicz PIT online

Rozlicz PIT na stronie
Ministerstwa Finansów

Jeśli rozliczasz się w inny sposób, wybierz jedną z opcji:

Zostań jeszcze

Każdego dnia setki dzieci ze Sląska i Zagłębia mierzą się z trudami życia w wykluczonym społecznie środowisku. Bieda, skrajna samotność i odrzucenie coraz częściej prowadzi dzieci do najgorszego…

Narażone na złe wzorce i dotknięte wieloma trudnościami w codziennym funkcjonowaniu, szukają kogoś, kto zauważy ich problemy. Potrzebują codziennej opieki, rozmowy, psychologicznego wsparcia. Czekają na ciepły posiłek, kąpiel pod prysznicem, nowe buty.

Tylko przewidywalność, stałość, pewne ramy dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Przekaż Twój 1,5% podatku dla podopiecznych Domu Aniołów Stróżów i daj im szansę na szczęśliwe dzieciństwo.

Przekaż 1,5% podatku na potrzebujące dzieci

KRS 0000 009 221

Poznaj historie dzieci z Domu Aniołów Stróżów

W domu Julki często brakuje pieniędzy i jedyny ciepły posiłek może zjeść w Domu Aniołów Stróżów.

Pomóż pokonać biedę

Staś ma 5 lat i już musiał dorosnąć, by radzić sobie z chorobą braciszka i pomóc zmęczonej mamie.

Odbuduj rodzinę

Kasia się okalecza, bo ze względu na trudną sytuację w domu jest szykanowana przez koleżanki i kolegów.

Pokoloruj świat na nowo

Dlaczego Twoja pomoc jest ważna?

Sytuacja dzieci w Polsce dramatycznie się pogarsza. W 2023 roku liczba samobójstw wśród najmłodszych wzrosła aż o 150% względem roku poprzedniego, stanowiąc prawie 1/3 wszystkich takich zdarzeń w naszym kraju! Hejt i brak akceptacji, wyśmiewanie przez rówieśników i spowodowana rosnącymi kosztami życia bieda nawet w rodzinach dotychczas sobie radzących, sprawiają, że coraz więcej dzieci decyduje się na ten ostateczny krok… Nie wiedzą, a często nawet nie mają do kogo zwrócić się o pomoc, pozostając w swoich trudnościach zagubione i osamotnione.

Docieranie do dzieci z pomocą jest misją Domu Aniołów Stróżów od 30 lat. Obecnie Dom Aniołów Stróżów to 8 specjalistycznych, terapeutycznych placówek wsparcia dziennego w 3 miastach biednych, poprzemysłowych dzielnicach Śląska i Zagłębia oraz ciągła diagnoza społeczna i docieranie do kolejnych dzieci potrzebujących pomocy w formie dyżurów ulicznych na podwórkach i boiskach. Co roku pod bezpieczne skrzydła Aniołów trafia ponad 600 dzieci i 100 ich rodzin. Każdy przekazany 1,5% podatku to realna pomoc dla dzieci, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej.

Twoje 1,5% pomoże 600 potrzebującym dzieciom.


Kontakt

Chcesz więcej wiedzieć, jak możesz pomóc?
fundraiser@anioly24.pl

Kontakt dla mediów:
Karolina Skórka,
tel.: 506 063 098
e-mail: kskorka@anioly24.pl

KRS 0000 009 221