14.10.2022

Dziś najlepsze życzenia składamy nauczycielom, pedagogom i wychowawcom – zarówno tym wspierającym dzieci z Domu Aniołów Stróżów, jak i wszystkim, którzy każdego dnia otaczają opieką swoich uczniów, studentów i wychowanków, dzieląc się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Czy wiesz, że naszych podopiecznych na co dzień wspiera aż 55 korepetytorów (w ramach Pocovidowego Programu Edukacyjnego) oraz 15 wychowawców? Codziennie oddają swoje serce dzieciom we wszystkich aniołowych placówkach – w Katowicach – Załężu, Chorzowie – Batorym oraz Sosnowcu – Juliuszu.

Dziś dziękujemy z całego serca wszystkim pracownikom i wolontariuszom, którzy na swoje barki biorą codzienną naukę z dziećmi. To dzięki Wam podopieczni Aniołów nadrabiają szkolne zaległości, odzyskują pewność siebie i wiarę we własne możliwości!

Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć.

– Janusz Korczak

Naszym celem jest zapewnienie dobrych warunków do nauki dla dzieci. Marzymy o miejscu z biurkami i dobrym oświetleniem, w którym łatwiej będzie się skupić. Pomóż nam stworzyć kącik do nauki dla dzieci potrzebujących wsparcia i przekaż darowiznę na remont Domu Aniołów Stróżów.