23.11.2020

Moc Aniolow ma swoje granice. Przekaz darowizne na Dom Aniolow Strozow!

3 miasta, 8 nieodpłatnych świetlic – placówek wsparcia dziennego, terapeutycznych klubów malucha i klubów rozwoju dzieci i młodzieży, ponad 700 podopiecznych w wieku od 2,5 do 19 lat, a do tego 100 rodzin pod opieką Centrum Wspierania Rodzin. To Dom Aniołów Stróżów w skrócie. Od ponad 25 lat niezmiennie niesiemy pomoc potrzebującym dzieciom! Ale nawet moc Aniołów ma swoje granice… Abyśmy nadal mogli prowadzić placówki, potrzebne jest wsparcie wielu dobrych ludzi!

„Sensem i celem istnienia Aniołów od samego początku jest regularne niesienie pomocy i okazywanie wsparcia. Regularność daje naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu są oni gotowi zaufać i otworzyć się na zmianę”

– mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Ten rok jest dla Aniołów wyjątkowo trudny… Wiele z regularnie odbywających się akcji i wydarzeń, w czasie których zwykle zbieraliśmy środki, musieliśmy odwołać. Mimo tego, że otrzymujemy wsparcie ze strony samorządów oraz świata biznesu to nadal brakuje nam środków… Nie chcemy ograniczać naszej mocy, a przed nami wiele wyzwań – zebranie funduszy na dokończenie remontu na Załężu oraz codzienne funkcjonowanie wszystkich placówek w kolejnych miesiącach. Dlatego zwracamy się do Ciebie z ogromną prośbą o pomoc! Dowiedz się więcej na anioly24.pl/mocaniolow.