30.01.2023

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że dzięki wspaniałej inicjatywie firmy Savills Investment Management oraz Limbo – miejsca, w którym odbywały się zajęcia, wystartował projekt wspinaczkowy, a tu minęło już kilka miesięcy…. Kilka miesięcy wytężonej pracy i zaangażowania naszych podopiecznych, ale i pokonywania własnych lęków i barier.

27.01, po wielu tygodniach zmagań i regularnych treningów pod okiem profesjonalnych instruktorów, 15 uczestników projektu „SIM Inwestujemy w pasje” miało okazję sprawdzić się w emocjonujących zawodach! Dzieciaki walczyły o pryzmat pierwszeństwa i o wyjątkowe nagrody – wyjazd w skałki do Jury Krakowsko – Częstochowskiej w 2 kategoriach: dziewcząt i chłopców.

Niezależnie od wyniku, każdy z uczestników wiele się nauczył nie tylko w kontekście wspinaczki. Był to czas zmagań z samym sobą, ze swoimi słabościami i chęcią poddania się. Zawody były wyjątkowym przeżyciem dla dzieci i ich rodziców, którzy przyszli, by im pokibicować, a niektórzy sami odważyli się wejść na ściankę! Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Jeśli i Ty możesz podzielić się z dziećmi swoją pasją i doświadczeniem, nie wahaj się skontaktować z nami – akcje@anioly24.pl.