16.09.2022

Nasi podopieczni nauczą się wspinać!

Grupa 15 dzieci i młodzieży – podopiecznych 3 placówek Domu Aniołów Stróżów: Placówki Podwórkowej i Socjoterapeutycznego Klubu Młodzieżowego z Katowic – Załęża oraz Anielskiego Klubu Rozwoju z Chorzowa – Batorego, co tydzień będzie trenować wspinaczkę pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez wsparcia firmy Savills Investment Management oraz Limbo – miejsca, w którym odbywają się zajęcia. Z serca Wam dziękujemy!

Dzieci były już na pierwszych zajęciach i złapały bakcyla! Przed nimi aż 3 miesiące treningów, a na zakończenie prawdziwe zawody wspinaczkowe. Bardzo cieszymy się, że możemy pokazać dzieciom nowy sport i zachęcić do odkrywania kolejnych pasji. Cenne jest dla nich też przebywanie wśród osób, które mają swoje zajawki. To pokazuje im, jak pasja może zmienić życie i nadać mu nowych kolorów. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zajęć.

Sens wspinaczki nie tkwi w docieraniu na szczyt, lecz w przecieraniu nowych dróg, zarówno w naszym wnętrzu, jak i w świecie!

– Mark Twight.

Jeśli i Ty możesz podzielić się z dziećmi swoją pasją i doświadczeniem, nie wahaj się skontaktować z nami – akcje@anioly24.pl.