15.11.2021

Jedynie stałe niesienie pomocy daje naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa, dzięki czemu są oni gotowi zaufać i otworzyć się na zmianę. Nie chcemy ograniczać wsparcia dla ponad 700 dzieci, które co roku trafiają pod nasze skrzydła…

Dan Cake Polonia to jedna z wielu firm, która jakiś czas temu dołączyła do grona biznesowych przyjaciół, regularnie wspierających Anioły.

Nasza współpraca rozpoczęła się od świątecznej akcji pomocy dzieciom, realizowanej pod hasłem „Moc Aniołów ma swoje granice”. Firma Dan Cake była jednym z partnerów naszej kampanii – poza wsparciem finansowym zorganizowała 300 świątecznych paczek prezentowych ze słodkościami dla naszych podopiecznych!

Niedawno dzięki osobistemu zaangażowaniu Pana Wiktora Kowalskiego, Brand Managera w Dan Cake Polonia – po kilku latach ręcznego zmywania udało się wyposażyć naszą placówkę w Chorzowie – Batorym w nowoczesną zmywarkę do naczyń. Przy grupie kilkunastu dzieci, które mamy pod stałą opieką, takie rozwiązanie pozwala nie tylko na ograniczenie kosztów codziennego zmywania, ale przede wszystkim pozwala przeznaczyć ten cenny czas na pomoc i towarzyszenie dzieciom, które tego wsparcia tak bardzo potrzebują.

Ogromnie się cieszymy, że możemy wspólnie nieść tyle dobra!