08.07.2023

W ubiegłym roku nasi podopieczni przełamywali własne lęki i bariery regularnie ćwicząc wspinaczkę na ściance pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia odbywały się dzięki autorskiej inicjatywie „SIM Inwestujemy w pasje” oraz jej sfinansowaniu przez firmę Savills Investment Management Sp. z o.o..

Kilka miesięcy wytężonej pracy i zaangażowania 15 dzieci zaowocowało „złapaniem bakcyla” i uczestnictwem w finałowych zawodach. Walczyły o pryzmat pierwszeństwa i o wyjątkowe nagrody – wyjazd w skałki do Jury Krakowsko – Częstochowskiej w 2 kategoriach: dziewcząt i chłopców. Więcej pisaliśmy tutaj.

Z radością możemy powiedzieć, że 7 lipca 2023 roku odbył się wyczekany wyjazd w skałki do Podlesic. Wspinaczka odbywała się w Podlesicach na skałach o wysokości od 12 do 15 metrów o wdzięcznej nazwie „Brzuszki Buddy”. We wspinaczce wzięła udział 6 osobowa grupa podopiecznych. Pod koniec aktywności wspinaczkowej grupa udała się na kolejną atrakcję, jaką było przejście jaskini (a wręcz przeczołganie się przez nią)! Dla niektórych okazało się to sporym wyzwaniem 🙂 Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Dziękujemy firmom Savills Investment Management Sp. z o.o i Haba-Beton Sp. z o.o., a także prywatnemu darczyńcy Panu Tomaszowi, którzy finansowo wsparli realizację tego wyjazdu.