06.07.2021

Anielskie Lato 2021

Zostajesz w wakacje w mieście i chcesz spędzić fajnie ten czas? Dołącz do nas!

Właśnie ruszyła 11 edycja „Anielskiego Lata” – akcji Domu Aniołów Stróżów skierowanej do wszystkich dzieci i młodzieży ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym, które nie wyjeżdżają na letni wypoczynek i spędzą ten czas w rodzinnym mieście.

Anielskie Lato w mieście to twórczo i przede wszystkim bezpiecznie spędzony wakacyjny czas. Akcja potrwa od 5 lipca do 27 sierpnia.

Czekają na Ciebie dwa miesiące bezpłatnych, codziennych zajęć, warsztatów, zabaw i… wycieczek. Każdego dnia zapraszamy do Katowic, Sosnowca i Chorzowa na zajęcia w ramach tygodni tematycznych – sprawdzonej od lat formuły Anielskiego Lata. Przed nami m.in. tydzień magiczny, sportowy, kulinarny, bajkowy – każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Zobacz harmonogram zajęć

253 dzieci w 3 miastach, 8 tygodni tematycznych, średnio 5 godzin zajęć każdego dnia, 47 podopiecznych na obozie terapeutycznym, a do tego słońce, uśmiech i bezpiecznie spędzony czas – tak wyglądało w tym roku „Anielskie Lato”, projekt dla dzieci i młodzieży z wykluczonych społecznie środowisk spędzających na wakacje w swoim mieście, który w Domu Aniołów Stróżów organizowaliśmy już 11. raz!

Za nami dwa miesiące – 636 godzin – bezpłatnych, codziennych zajęć, warsztatów edukacyjnych, zabaw, wyjść i wycieczek – wszystko po to, by wszędzie tam, gdzie na rzecz podopiecznych nieprzerwanie od prawie 30 lat działa Dom Aniołów Stróżów, zapewnić potrzebującym dzieciom w czasie wakacji bezpieczeństwo i stałą opiekę. Zobacz podsumowanie pod linkiem.