18.04.2024

Biegnij, truchtaj, maszeruj i… pomagaj! Już 9 czerwca (niedziela) w urokliwym Parku Kościuszki w Katowicach odbędzie się jubileuszowa, 5. edycja Biegu Charytatywnego BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW. Zapisz się!

Przygotuj: odrobinę kondycji i dużo uśmiechu. Pogodę już zamówiliśmy 😉 Zabierz przyjaciół i rodzinę, zróbcie sobie szybki spacer czy bieg i podzielcie się dobrem z potrzebującymi dziećmi.

Twoja opłata wpisowa wspiera podopiecznych Domu Aniołów Stróżów w pokonywaniu ograniczeń trudów codzienności. To realna pomoc dla dzieci, które na co dzień zmagają się z zagubieniem, biedą, samotnością i odrzuceniem.

Co czeka na Was w tym roku?

  • Bieg główny na dystansie 5 km, który tradycyjnie można przebiec, przemaszerować, przejść z kijkami czy przespacerować,
  • Uwielbiane biegi dla dzieci na 3 dystansach: 230 m, 460 m i 690 m.
  • Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka pełen atrakcji dla dużych i małych 🙂

Każdy może się dołączyć! W ubiegłych latach na mecie pojawiały się m.in. mamy z maluchami w wózkach, dzieci na hulajnogach, całe drużyny nordic walking czy biegacze z pieskami. a pomoc dzieciom z Ukrainy, które trafiają pod skrzydła Aniołów. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymają pamiątkowy medal 🥇

Zapisuję się!

Ps. Jeśli na czas Biegu masz już swoje plany, możesz pobiec z nami wirtualnie, w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie. Pod linkiem znajdziesz szczegóły.