31.05.2021

Biegnij dla aniolow news

Ponad 300 zawodników, w różnym wieku – najstarszy zawodnik miał 79 lat, a najmłodszy biegnący na swoich nogach – ledwie 7 – spotkało się 30 maja 2021 w sercu Katowic, by pobiec i wesprzeć potrzebujące dzieci! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni! Dzięki Wam 60 dzieciaków z ubogich rodzin pojedzie w tym roku na wakacje.

Po roku przerwy wywołanej pandemią, udało się ponownie zorganizować charytatywny bieg dla Aniołów z okazji dnia dziecka. Całość zebranych środków – opłat wpisowych – zostanie przekazana zarówno na codzienną pomoc dzieciom, które na co dzień zmagają się z biedą, przemocą, samotnością i odrzuceniem, a jednocześnie pozwoli na organizację tegorocznego obozu wakacyjnego dla naszych podopiecznych.

Relację z wydarzenia znajdziesz tutaj, a listę wyników – pod linkiem.

Bieg nie mógłby się odbyć, gdyby nie wsparcie zaprzyjaźnionych z Aniołami firm i instytucji. Dziękujemy Wam serdecznie, że byliście z nami – niektórzy kolejny raz! Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni.

———————-

Partner Tytularny: TAURON Polska Energia
Współorganizator: Miasto Katowice
Patronat Honorowy: Pan Prezydent Katowic Marcin Krupa

Partner Główny: Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
Sponsor: Nexteer Automotive

Pozostali Partnerzy: 3Soft, Sutco Polska, BPSC, GFKK Radcy Prawni Spółka Partnerska, JGA Doradztwo Podatkowe, Lodowato, On Lemon Polska, Dan Cake, Piekarnia Cukiernia Borys.

Naszą akcję wsparli także: Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach, Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach oraz Katowickie Wodociągi S.A.