09.05.2024

Prowadzisz firmę? Jesteś managerem zespołu? A może po prostu chcielibyście zrobić coś dobrego dla dzieci jako pracowniczy team?

Udzielaj się lokalnie zostając Partnerem/Sponsorem i uczestnikiem 5-tej edycji Charytatywnego Biegu z okazji Dnia Dziecka BIEGNIJ DLA ANIOŁÓW. Widzimy się już 9 czerwca w Parku Kościuszki w Katowicach!

Co możesz zyskać?

  • Twoje logo widoczne na materiałach promujących, ściance sponsorskiej i numerach startowych,
  • Mnóstwo treści w social mediach,
  • Stoisko na evencie.

To tylko niektóre benefity bycia Partnerem Biegu. Dodatkowo, rywalizacja sportowa pozytywnie wpłynie na Wasz zespół, będziecie mieli okazję potrenować poprawną komunikację i szansę na integrację w atmosferze sportowo-piknikowym!

Dla najliczniejszej firmowej drużyny mamy przygotowany specjalny puchar. W tej konkurencji od lat nasi przyjaciele z JGA Doradctwo Prawne i Podatkowe nie ma sobie równych i już 3 razy zdobyli podium. Może Wam uda się ich dogonić?

W poprzedniej edycji pobiegło 20 drużyn firmowych liczących sobie łącznie aż 245 osób! Jako Partner Biegu będziesz mieć do wyboru 3 oferty, w których oprócz promocji, znajdują się pakiety startowe dla pracowników:

  • Sponsor/Partner Główny – 20 pakietów startowych,
  • Sponsor – 10 pakietów startowych,
  • Partner – 5 pakietów startowych.

A wszystko to, żeby podzielić się DOBREM z potrzebującymi wsparcia dziećmi 🙂 Całkowity dochód z wydarzenia przeznaczony zostanie na codzienną opiekę dla 600 dzieci, a także na wyjazdy wakacyjne.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Napisz na akcje@anioly24.pl.
Prywatnie możesz zapisać się tutaj.

Do zobaczenia na starcie!