06.03.2024

Wspaniałe wieści dla miłośników siatkówki! Nasze siatkarskie Złotka już wkrótce zawitają na parkiet katowickiego Spodka, by wziąć udział w emocjonującym meczu charytatywnym. Bo dokładnie 22 marca o godz. 18:00 Spodek znów odleci dla dzieci. Przed nami kolejny, wyjątkowy Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami!

Aleksandra Jagieło, Milena Sadurek, Magdalena Śliwa, Małgorzata Glinka-Mogentale, Sylwia Pycia, Dominika Leśniewicz wraz z Aniołami odliczają już dni, aż w dobrej sprawie pojawią się wspólnie na siatkarskim parkiecie.

Wystarczy spojrzeć na ich imponujące osiągnięcia, by zrozumieć, że to będzie niezwykłe wydarzenie sportowe. Złotka, znane ze swojego profesjonalizmu, techniki i determinacji, obiecują zaprezentować widowiskową grę, która wypełni Spodek emocjami i niespodziankami. Ale to nie tylko o sport chodzi – chcemy razem walczyć o lepszy świat dla dzieci, które potrzebują wsparcia. Całkowity dochód z zakupu biletów na wydarzenie przeznaczony zostanie na codzienną opiekę i wsparcie dla 600 podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Dołącz do naszego szczytnego celu, stając się częścią tej wyjątkowej imprezy. Nie tylko będziesz kibicować swoim ulubionym zawodniczkom, ale również przyczynisz się do pomocy najbardziej potrzebującym. Kliknij, by kupić bilet i graj z Aniołami.

Anielsko zapraszamy, bo będzie się działo!