23.06.2023

Każdego dnia nasze aniołowe placówki są otwarte dla 600 dzieci. Odrabiamy razem lekcje, rozmawiamy na tematy przyjemne i te bardzo trudne, dzielimy się smutkami i radościami, zawiązujemy przyjaźnie i przeżywamy przygody, uczymy się ludzi i świata. Staramy się, by każde dziecko, które trafia pod nasze skrzydła, dostało wsparcie, uwagę i opiekę.

W dniu zakończenia roku szkolnego zawsze jesteśmy szczególnie wzruszeni i bardzo dumni z naszych podopiecznych. Wiemy, jak wielu z nich ciężko pracowało, by otrzymać promocję do następnej klasy czy poprawić wyniki w nauce i wyjść z zagrożeń. Brawo! Każdy z sukcesów naszych dzieci, mały i duży, jest wielkim powodem do radości ❤️

Dziękujemy też wszystkim naszym pedagogom, streetworkerom i wolontariuszom za codzienną pomoc w odrabianiu lekcji, współpracę z nauczycielami, indywidualne korepetycje. Życzymy dobrego wakacyjnego wypoczynku.

A już od 3 lipca zapraszamy na kolejną odsłonę akcji Anielskie Lato, czyli 8 tygodni bezpłatnych codziennych zajęć tematycznych, które gwarantują dzieciom bezpieczne i szczęśliwe przeżycie wakacji.