14.06.2022

Gorąco i słonecznie… wspaniała pogoda na nadchodzący weekend i zbliżające się wielkimi krokami wakacje. Za nami już anielskie bieganie, teraz czas na przygodę rowerową – w najbliższą sobotę 25 czerwca 2022 widzimy się w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach!

25 czerwca zapraszamy do spędzenia czasu z Aniołami w ramach Metropolitalnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który już po raz drugi organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Forum Katowic. Do pokonania 10-kilometrowa trasa rowerowa w pięknych okolicznościach przyrody. Startujemy o 10:00 koło Wodnego Placu Zabaw. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Piknik z wieloma atrakcjami i animacjami dla dzieci i całych rodzin, a także strefą gastro i chill out. Impreza odbędzie się w godzinach 10.00 – 14.00.

Wskakuj na rower i zmieniaj świat dzieci na lepszy! Spędź dobrze i zdrowo czas i pomóż zapewnić najmłodszym bezpiecznie i dobrze spędzony czas w trakcie wakacji. Dzięki udziałowi i wsparciu partnerów i sponsorów dzieci – podopieczni Domu Aniołów Stróżów – będą mogły spędzić bezpiecznie i twórczo wakacje. Na miejscu każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę wrzucając coś do Aniołowej puszki 🙂

Zapisz się bezpłatnie pod linkiem: forumkatowic.eu/rajd-rowerowy

Do zobaczenia!


  • Organizatorzy: Forum Katowic i Dom Aniołów Stróżów
  • Współgospodarz: Miasto Katowice
  • Partner Główny: Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia
  • Sponsorzy i partnerzy: Dobrynów, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., Katowice Airport, GPP Business Park, MPGO Recykling w Sosnowcu, Atal, Poszetka, Drogopol, Contrakt Katowice, Nord Partner, Metaltrade, Tramwaje Śląskie, noweKATOWICE, DL Invest Group.
  • Patronat Honorowy: Pan Prezydent Katowic Marcin Krupa