08.03.2024

Rozpoczynamy wielkie odliczanie do wyjątkowego wydarzenia, wyczekiwanego przez Anioły oraz wszystkich miłośników sportu i ludzi o dobrych sercach od wielu miesięcy!

Już za równe dwa tygodnie, 22 marca kolejna edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami w Katowicach. Każdy dzień zbliża nas coraz mocniej do tego emocjonującego spotkania, które nie tylko dostarczy sportowych emocji, ale przede wszystkim będzie okazją do wsparcia tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży biletów przekazany zostanie na zapewnienie codziennej opieki ponad 600 podopiecznym Domu Aniołów Stróżów.

Ponad 70 gwiazd sportu i estrady wstrząśnie parkietem Spodka, charytatywnie grając w siatkówkę i koszykówkę. Na boisku zobaczysz między innymi siatkarskich mistrzów świata, jak Michała Winiarskiego i Mariusza Wlazłego, legendę polskiej piłki nożnej Kubę Błaszczykowskiego czy artystów jak Ania Wyszkoni czy Bartosz Obuchowicz. Nie zabraknie także wielu innych atrakcji dla dużych i tych całkiem małych: konkursów dla publiczności, występów zaproszonych gości i możliwości pamiątkowego zdjęcia z Twoim idolem. Kliknij, by poznać wszystkie nasze gwiazdy.

To będzie niezapomniany dzień, pełen sportowych emocji, wzruszeń i wspólnego niesienia DOBRA. Ty także możesz zagrać z Aniołami i dać dzieciom szansę na lepsze jutro. Kup swój bilet i wspólnie sprawmy, że Spodek znów odleci dla nich wysoko!