30.10.2023

Co roku celem akcji USKRZYDLAMY jest zbiórka funduszy na zapewnienie opieki podopiecznym Domu Aniołów Stróżów w nadchodzącym nowym roku. Jesteśmy dużą rodziną – obecnie pod skrzydłami Aniołów znajduje się 600 dzieci z trudnych środowisk oraz ich rodzin.

Najbardziej charakterystycznym symbolem USKRZYDLAMY są pierniki, które pieczemy wraz z podopiecznymi i wolontariuszami. Pierniczymy co roku, to już tradycja 🙂 Każdy pierniczek trafia na charytatywne kiermasze jako cegiełka, z których dochód przekażemy na pomoc dzieciom.

Jak możesz włączyć się w akcję?

  • Piecz i dekoruj z nami pierniki – zbierz grupę osób, z którą wspólnie upieczecie i udekorujecie pierniczki. Może do udziału zachęcisz przyjaciół, swoich współpracowników lub szkołę Twojego dziecka? Zobacz sprawdzony przepis,
  • Przekaż produkty na pierniczki: mąkę, jajka, miód, masło, przyprawy do pierniczków i dekoracje do ich ozdobienia,
  • Wystaw puszkę wraz z piernikami – cegiełkami tam, gdzie pracujesz albo zaprzyjaźnionym miejscu – może kawiarni, sklepie, punkcie usługowym?
  • Zorganizuj w Twoim miejscu pracy kiermasz charytatywny. Wspólnie możecie przygotować ciasta, przetwory, ozdoby i co tylko dusza zapragnie. To naprawdę fajny pomysł na przedświąteczną integrację,
  • Przekaż świąteczną darowiznę na codzienną pomoc dzieciom.

Masz pytania, chcesz włączyć się w akcję, a może masz jakiś fajny pomysł na wspólne świąteczne działanie? Nie wahaj się i napisz na akcje@anioly24.pl.