08.11.2022

Dziś świętowaliśmy w Aniołach wspólnie z naszymi wolontariuszami. Magda Hyra, koordynatorka współpracy z wolontariuszami w Domu Aniołów Stróżów zorganizowała wspaniałe Spotkanie Integracyjne Wolontariuszy w naszej placówce w Katowicach – Załężu, by podziękować im za ogromne serca, którymi codziennie dzielą się z naszymi podopiecznymi.

Poświęcają swój czas i angażują w pracę całym sobą. Są z nami w codziennej pracy i zawsze możemy na nich liczyć przy organizacji wydarzeń. Bez nich nie udałoby nam się działać na taką skalę i pomagać tak wielu podopiecznym. Obecnie na stałe współpracuje z nami aż 150 wspaniałych wolontariuszy! Tutaj możesz przeczytać o wolontariacie w Domu Aniołów Stróżów, a także dołączyć do naszej aniołowej rodziny 🙂

To był wspaniały wspólnie spędzony czas. Nie zabrakło wspomnień i wzruszeń, zwłaszcza w czasie oglądania filmu o codzienności Domu Aniołów Stróżów. W fotobudce powstały pamiątkowe zdjęcia, a w strefie chillout i specjalnej kawiarence na naszych wyjątkowych gości czekały pyszne ciasta i ciepłe napoje. A przede wszystkim była to okazja do spotkania się w gronie anielskich przyjaciół i… wspólnego pośpiewania!

Zaangażowanie to najpiękniejsze, co można dać drugiemu człowiekowi… Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wspaniałego wieczoru pod linkiem.

Kochani Przyjaciele! Z serca Wam DZIĘKUJEMY, że JESTEŚCIE!