25.10.2022

Mamy wspaniałą wiadomość – rozpoczęliśmy remont świetlicy i łazienek w Domu Aniołów Stróżów na Załężu!

Po wielkim pakowaniu przyszedł czas na przygotowanie pomieszczeń do remontu i pierwsze remontowe prace przy akompaniamencie dźwięku wiertarek i młotków. Tak wyglądały pierwsze godziny remontu – kliknij, by zobaczyć zdjęcia.

To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie tak wielu osób o dobrych sercach. Każda złotówka przybliżała nas do realizacji marzenia o bezpiecznym drugim Domu dla dzieci!

Dziś dziękujemy również za olbrzymie zaangażowanie w nagłośnienie zbiórki. Plakaty na mieście, udostępnienia i komentarze w mediach społecznościowych – to dzięki aktywności wolontariuszy oraz mieszkańców Metropolii mogliśmy docierać z naszym apelem do kolejnych osób.

W remont postanowiło się również włączyć wiele firm – G-Design Kompleksowe Wykończenie Wnętrz, Flügger Farby Katowice, Węglokoks, Stobud – Fachowy Sąsiad, Top Kolor oraz CFE Polska. Nasi przyjaciele zaoferowali swoje wsparcie w stworzeniu projektu nowej odsłony świetlicy i łazienek, przeprowadzeniu prac budowlanych oraz przekazaniu niezbędnych przy remoncie farb. Dziękujemy także pracownikom Amazon oraz TAURON z Częstochowy za zaangażowanie w formie wolontariatu pracowniczego.

Teraz z nadzieją patrzymy w przyszłość i wierzymy, że prace remontowe uda się zakończyć jeszcze przed zimą.