16.11.2020

16 dzień listopada, poniedziałek!

To dla nas wielki i ważny dzień. Dla Was również, ponieważ dzieje się dzięki Wam, Kochani Darczyńcy, którzy włączyliście się niedawno do remontowej zbiórki.

Dzisiaj rusza remont Anielskiego Domu na Załężu. Zaczynamy od środka, czyli remontu świetlicy starszej, przez nas zwanej Materacownią. . Dzięki zaangażowaniu wielu cudownych ludzi może się to dzisiaj wydarzać. Przygotowania rozpoczęły się już w piątek, 13 listopada, kiedy grupa znajomych postanowiła spędzić ten dzień w naszym aniołowym domu wspierając nas w przygotowaniu pomieszczenia do startu prac remontowych.

Akcja zbiórki jest również potwierdzeniem, że warto przekazywać wiadomości dalej! Dzięki promowaniu naszej akcji przez Dariusza Dudka, naszego wieloletniego aniołowego przyjaciela, za co z ❤️ dziękujemy, informacja o potrzebie przeprowadzenia prac remontowych dotarła do Pana Grzegorza, który dzisiaj, pro bono razem ze swoją załogą z firmy G-Design GRZEGORZ DARNOWSKI, pomaga nam z remontem naszego DOMU! Pracami związanymi z projektem wnętrza, również pro bono, zajmuje się Joanna Kubieniec. Pięknie zaprojektowała nową świetlicę!

Już nie możemy się doczekać, kiedy w nowych wnętrzach będziemy mogli spotykać się z naszymi dzieciakami. Serca nam skaczą z radości! Bardzo, bardzo dziękujemy!

25 listopada ruszy remont cieknącego dachu.  Do pełni szczęścia brakuje nam jeszcze okien. Wciąż zbieramy fundusze, które pozwolą nam prowadzić działalność bez codziennych trosk. Nieszczelne okna, szczególnie w okresie jesienno – zimowym są dla nas sporym problemem. Nasza zbiórka na okna wciąż trwa. Dołącz do niej!

Na bieżąco będziemy pokazywać Wam efekty. Tymczasem, ruszamy do pracy!