16.10.2022

Rockwell Automation to jedna z tych firm, która z Aniołami jest od wielu lat. To ogromnie ważne, bo regularne wsparcie pozwala nam nieprzerwanie nieść pomoc dzieciom, zapewniać im bezpieczeństwo i każdego dnia otaczać je opieką.

Życzliwość i zaangażowanie pracowników przekłada się na realną pomoc – firma chętnie angażuje się w nasze akcje i wydarzenia, w trakcie których zbieramy fundusze na działalność Domu Aniołów Stróżów, jednocześnie realizując wiele własnych ciekawych pomysłów i „wciągając” w nie Anioły. Rockwell Automation wspiera nas również rzeczowo (ostatnio otrzymaliśmy 50 laptopów do nauki dla dzieci, o czym pisaliśmy tutaj) oraz finansowo.

Z radością przekazujemy, że właśnie otrzymaliśmy czek o wartości 10 000 zł na codzienną pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów!

Wszystko dzięki pracownikom firmy, którzy wzięli dział w konkursie charytatywnym i zdecydowali, że chcą wesprzeć naszych podopiecznych! Zadanie polegało na zbieraniu punktów podczas różnych aktywności, m.in. biegania, jazdy na rowerze i spacerowania, które następnie „zamieniły się” na realne finansowe wsparcie. Projekt trwał 3 miesiące i wzięło w nim udział aż 92 pracowników, którzy „bili” kolejne sportowe rekordy – wspólnie przebiegli, przejechali i przemaszerowali ponad 44 000 km.

Co łączy RAce i organizacje charytatywne? Motywacja i poczucie sensu. To, że każdego dnia z pasją wstajemy, by działać w oparciu o autonomię, kompetencje i relacje.

– tak projekt firma podsumowywała w czasie uroczystej Gali, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

Z całego serca DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy podczas sportowej rywalizacji pamiętali o dzieciach z Aniołów i gratulujemy wspaniałych wyników!