18.05.2024

Każde dziecko zasługuje, by jego życie było pełne kolorów, wypełnione beztroską, radością i spełnianiem małych pragnień. Dzień Dziecka to czas, w którym szczególnie warto przypomnieć o tym, że nie wszystkie dzieci mają szczęśliwe dzieciństwo…

Nadia uwielbia zwierzęta i marzy, by znów zobaczyć na żywo papugi. Dominika cieszy się, gdy może dotknąć nieba wirując na karuzeli. Dla Wiktorii wspólne wyjście na lody jest cudownym czasem z rówieśnikami i okazją do pokonywania nieśmiałości.

W Domu Aniołów Stróżów wsparcie znajduje ponad 600 dzieci, dla których to miejsce jest jak drugi Dom. Zwłaszcza, kiedy w tym pierwszym dzieje się źle… Na co dzień maluchy przeżywają wiele zmartwień, borykając się z samotnością czy odrzuceniem. Ale przecież dokładnie tak samo jak inne dzieci, mają swoje małe marzenia, które bardzo chcielibyśmy spełnić. Pragną nie tylko być otoczone miłością i wysłuchane, bezpieczne i uśmiechnięte, ale i tak jak ich koledzy – chcą zjeść razem lody, dostać upragnioną zabawkę, pierwszy raz pojechać na koniu w pobliskiej stadninie i… zwiedzić cały świat!

Dzień Dziecka w Domu Aniołów Stróżów obchodzimy wyjątkowo. Chcemy, by choć na chwilę każde dziecko mogło poczuć beztroski smak dzieciństwa i zapomnieć o codziennych problemach. Pragniemy zorganizować dla maluchów liczne niespodzianki i atrakcje – wyjście do zoo i na pyszne lody, wycieczkę do stadniny koni, na karuzelę i do teatru.

Prosimy, przekaż darowiznę i podaruj dzieciom w ich najważniejsze święto – Dzień Dziecka – radość i poczucie normalności:

  • Wpłać online w bezpiecznym systemie iMoje
  • Numer konta: 36 1050 1214 1000 0022 4957 0207.

Dziękujemy!