18.12.2023

Wielkie odliczanie do przyszłorocznej edycji Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami czas start! Tylko do końca roku bilety – cegiełki są w niższej cenie!

Legendarny Kosmiczny Mecz to wydarzenie, które łączy Gwiazdy polskiego sportu, sceny i showbiznesu, wielkie emocje i pomoc dla dzieci z Domu Aniołów Stróżów. W 2024 roku odbędzie się 22 marca i znów wspólnie sprawimy, że Spodek w Katowicach odleci dla dzieci.

Połączyliśmy siły z przyjaciółmi – organizatorami Legendarnych Kosmicznych Meczy, które dotychczas odbywały się w Rybniku i Jastrzębiu. Dom Aniołów Stróżów jest z kolei mocno związany z centrum aglomeracji, działamy w Katowicach, Chorzowie i Sosnowcu.

– wyjaśnia Monika Bajka, Prezes Domu Aniołów Stróżów.

Swój udział zapowiedzieli już Joanna Jędrzejczyk, Irek Bieleninik, Mariusz Kałamaga, Piotr Gruszka, Tomasz Jachimek, a to dopiero początek 🙂

Bilety do końca roku są w niższej cenie, a to świetna okazja, by sprawić sobie lub bliskimi taki prezent pod choinkę. Wiemy z zaufanych źródeł, że prezenty – doświadczenia, które na dodatek są gestami pełnymi dobroci znakomicie się sprawdzają!

Celem wydarzenia będzie zebranie środków na pomoc naszym podopiecznym. Dom Aniołów Stróżów codziennie daje schronienie ponad 600 dzieciom, które potrzebują wsparcia w nauce, rozwiązywaniu problemów czy budowaniu relacji.

Do zobaczenia na Meczu!