18.02.2024

Wchodzimy na wyższy poziom wtajemniczenia! To nie będzie zwykły mecz – to będzie prawdziwa rywalizacja mistrzów i prawdziwe sportowe emocje!

Dokładnie 22 marca o godz. 18:00 Spodek w Katowicach znów odleci dla dzieci. Przed nami kolejny, wyjątkowy Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami. To wydarzenie, którego celem jest nie tylko rozgrywanie widowiskowej siatkówki, ale przede wszystkim zbieranie funduszy na pomoc potrzebującym dzieciom.

Swoją obecność potwierdzili już legendarni polscy siatkarze. Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Krzysztof Ignaczak, Piotr Gacek, Łukasz Kadziewicz, Paweł Rusek, Marcin Prus znów spotkają się na boisku, aby tym razem pełną emocji prawdziwą siatkarską ucztę połączyć z niesieniem dobra.

Nasi siatkarze, posiadający niezrównane umiejętności i pasję do sportu, postanowili połączyć siły w walce o dobro dzieci, które potrzebują naszej pomocy. Ich gra na parkiecie Spodka będzie nie tylko emocjonująca, ale także pełna symboliki – symboliki solidarności, współpracy i dobra. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pomoc 600 maluchom z Domu Aniołów Stróżów, co czyni mecz niezwykle ważnym wydarzeniem społecznym.

Dołącz do naszej drużyny kibiców i wesprzyj Anioły! To okazja, by pokazać, że siatkówka to nie tylko gra, ale także niesamowity sposób, by zmieniać świat dzieci na lepszy. Kliknij, by kupić bilet i graj z Aniołami.

Do zobaczenia w Spodku!