10.02.2024

Już za miesiąc 22 marca Spodek, wypełniony ludźmi o dobrych sercach, znowu odleci dla dzieci! Wierzymy, że dołączysz do nas w tym wyjątkowym dniu, by wspólnie będziemy kibicować gwiazdom, a przede wszystkim pomagać dzieciom.

Na boisko Spodka wybiegnie ponad 60 gwiazd sportu, showbiznesu i estrady, które postanowiły połączyć siły i wspólnie zagrać w siatkówkę i koszykówkę w szczytnym celu pomocy dzieciom z Domu Aniołów Stróżów. Cały dochód ze sprzedaży biletów na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami przeznaczony zostanie na wsparcie maluchów z trudnych środowisk. W Spodku spotkasz między innymi Mariusza Wlazłego, Piotra Gruszkę, Joannę Jędrzejczyk, Mariusza Kałamagę, Pawła Domagałę.

W ostatnim czasie bardzo pogorszyła się sytuacja socjalna naszych podopiecznych. Coraz więcej dzieci przychodzi do nas głodna, ma problem ze skorzystaniem z kąpieli w domu. Dlatego ruszyliśmy pełną parą z dożywianiem i pomocą.

– wyjaśnia Monika Bajka, Prezes Domu Aniołów Stróżów.

Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami łączy dobrą zabawę z czynieniem dobra. Cieszę się, że ta jedna z największych imprez charytatywnych w regionie już po raz trzeci odbędzie się w katowickim Spodku. Tą akcją chcemy zwrócić uwagę na to, że nadal są dzieci, które potrzebują pomocy i wsparcia.

– podkreśla Prezydent Katowic Pan Marcin Krupa.

Dom Aniołów Stróżów rocznie otacza opieką 600 podopiecznych. Każdy zakupiony bilet – cegiełka to realna pomoc dla dzieci i szansa na szczęśliwe dzieciństwo. Nie zwlekaj i kup bilet już dziś: legendarnykosmicznymecz.pl.