24.10.2022

Catering Arts, nasi sąsiedzi w Chorzowie – Batorym obchodzili niedawno 10-te urodziny. Z tej okazji zorganizowali wspaniałą galę w gliwickiej Arenie, w której wzięło udział wielu gości i przyjaciół firmy.

Nie zabrakło życzeń, momentów wzruszeń i podsumowań. Wydarzeniu towarzyszyła aukcja, w ramach której licytowano przepiękne, unikalne przedmioty – cegiełki: obraz, makramę i ręcznie robioną ceramikę, a także vouchery do parku rozrywki i rajd off roadowy. Dochód z wylicytowanych przedmiotów przeznaczony zostanie na codzienną pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów. Dzięki życzliwości i otwartym sercom gości – darczyńców udało się zebrać ponad 5000 zł!

Ta pomoc jest dla nas bardzo ważna, bo w obliczu wszystkiego, z czym od wielu miesięcy każdego dnia się mierzymy – czasu pandemii, sytuacji za naszą wschodnią granicą i pogarszającymi się realiami życia, codzienność w Domu Aniołów Stróżów jest niestety coraz trudniejsza.

Tych pięknych chwil nie moglibyśmy wspominać z taką radością, gdyby nie zaangażowanie Pana Marcina Czajki z Catering Arts, który był inicjatorem pomysłu na licytację i zaprosił Anioły do udziału w urodzinowej gali. Kliknij, by zobaczyć zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Z całego serca DZIĘKUJEMY!