23.09.2023

LR Health & Beauty Polska od dawna wspiera w codzienności dzieci z Domu Aniołów Stróżów, dlatego z wielką radością przyjęliśmy zaproszenie na zorganizowaną przez markę Galę Power Day, która odbyła się 23.09.2023r.

Wydarzenie poprowadziła Marzena Rogalska, a uświetnił je między innymi występ naszego zespołu tanecznego A.C.O. Crew z Domu Aniołów Stróżów w Chorzowie – Batorym. Dziewczynki mają już doświadczenie w występowaniu przed publicznością i pierwsze sukcesy na koncie – debiutowały na charytatywnym meczu gwiazd w siatkówkę i koszykówkę w katowickim Spodku, z którego dochód przeznaczony został na działalność Aniołów. Na Gali kolejny raz mogły pokazać efekty swojej ciężkiej pracy pod okiem trenerki Pani Ani. Zachwyciły widownię swoim talentem, która nagrodziła je ogromnymi brawami i wiwatami.

Gala nie tylko promowała markę kosmetyczną LR, ale także podkreśliła jej zaangażowanie w działania charytatywne i wsparcie dla wartościowych inicjatyw, takich jak Dom Aniołów Stróżów. Przy okazji świętowania sukcesów firmy, przypomnieliśmy też sobie nawzajem, że pomaganie jest fajne! Choć nie ma wątpliwości, że LR Health & Beauty Polska nigdy o tym nie zapomina.

Życzymy Wam dużo dobrego i przede wszystkim dziękujemy, że zawsze pamiętacie o Aniołach.