20.02.2024

Jak nauczyć się zarządzania finansami, kiedy w domu często brakuje pieniędzy? Skąd wiedzieć, jak zdrowo i prawidłowo się odżywiać, skoro nie raz nie ma co do garnka włożyć?

Czasem życie stawia przed nami trudne wyzwania, zwłaszcza, gdy sytuacja finansowa nie jest stabilna. W takich momentach, nawet podstawowe codzienne potrzeby mogą być trudne do zaspokojenia. Dla niektórych dzieci codzienne wyzwania to nie tylko brak pieniędzy, ale również brak wsparcia w podstawowych sprawach życiowych. Przekaż 1,5% podatku Aniołom i pokaż dzieciom, że nie są same: KRS 0000009221.

W Domu Aniołów Stróżów nie tylko dajemy maluchom wsparcie w rozwiązywaniu problemów szkolnych, rodzinnych i społecznych, ale również staramy się kształtować umiejętności niezbędne do ich samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie.

Ostatnio wspólnie z dziećmi przygotowywaliśmy propozycje jadłospisu w Aniołach, a później razem zrobiliśmy zakupy. W ten sposób w praktyce uczyliśmy się planowanie zdrowych posiłków i robienie zakupów z głową, by zmieścić się w wyznaczonym budżecie.

Dzięki temu praktycznemu podejściu, staramy się zapewnić dzieciom narzędzia, które pomogą im radzić sobie w dorosłym życiu, niezależnie od wyzwań, jakie mogą się pojawić.

Pomóż nam budować drugi Dom dla 600 dzieci. Przekaż 1,5% podatku i podaruj dzieciom szczęśliwe dzieciństwo.