01.06.2023

Kochane Dzieci ❣️

W dniu Waszego święta życzymy Wam przede wszystkim szczęśliwego dzieciństwa. Niech towarzyszą Wam w nim odpowiedzialni i godni zaufania dorośli, niech będzie pełne wspaniałych przyjaźni i inspirujących spotkań, nowych szans, nieograniczonych możliwości i wyłącznie dobrych przygód.

Wszystkie dzieciaki potrzebują trochę pomocy, trochę nadziei i kogoś, kto w nie wierzy.

– Magic Johnson

Przez cały dzień jak na skrzydłach świętowaliśmy z naszymi aniołowymi dziećmi. Pizza, animacje, gry i zabawy, prezenty, malowanie twarzy, wyjście do ZOO i na kręgle, własnoręcznie przygotowana bubble tea… Dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, którzy poprzez wsparcie finansowe, umożliwili nam dziś piękne świętowanie i podarowali naszym podopiecznym wspaniały Dzień Dziecka. Niech ta radość i uśmiechy na twarzach dzieci trwają jak najdłużej. Zobacz galerię zdjęć z tego wyjątkowego dnia!

Jeśli dla Ciebie misja pomocy dzieciom również jest ważna, możesz wspierać nas regularnie. Mamy pod swoimi skrzydłami 600 dzieci z Polski i z Ukrainy. Dzięki stałemu wsparciu możemy otaczać je opieką każdego dnia, wyrównywać ich szanse i dawać zupełnie nowe i wcześniej niedostępne możliwości: anioly24.pl/wesprzyj-nas.