02.06.2022

Już po raz drugi nasi przyjaciele z firmy TIM organizują z okazji Dnia Dziecka akcję #DreamTIM, by wesprzeć potrzebujące pomocy dzieci. Cieszymy się, że znów zostaliśmy jedną z 17 zaproszonych do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu organizacji.

#DreamTIM dla Dzieciaków z Ukrainy to druga odsłona akcji organizowanej przez TIM z okazji Dnia Dziecka. Bazuje ona na wspólnym zaangażowaniu firmy oraz jej klientów i przyjaciół.

W ramach tegorocznej edycji w ofercie firmy na internetowej platformie pojawiły się trzy rodzaje produktów – cegiełek, znakowanych logo akcji: miary zwijane (w cenie 20 zł netto), gry memory dla dzieci (30 zł netto) oraz – znane już z edycji 2021 – koszulki (40 zł netto). TIM pokrył całkowity koszt produkcji gadżetów, natomiast cały przychód z ich sprzedaży zostanie przekazany wybranym organizacjom, które angażują się w pomoc dzieciom z Ukrainy, w tym także Aniołom.

Nasza strategia odpowiedzialnego biznesu TIM pro stale się rozwija, a organizacja akcji takich jak wiosenny #DreamTIM dla Dzieciaków czy zimowy TIM Mikołajów staje się naszą tradycją

– podkreśla Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM S.A.

Ze względu na sytuację za naszą wschodnią granicą, w tym roku zdecydowaliśmy skupić się na wsparciu dzieci z objętej wojną Ukrainy. Pomóc może każdy. Każdy może też wybrać kwotę wsparcia, która zaczyna się już od 20 zł. Wiemy, że jako duża firma możemy zrobić wiele dla otaczającego nas świata. Wiemy również, że włączając w nasze akcje także Was – naszych Klientów, Dostawców, Pracowników i Przyjaciół – możemy zrobić o wiele więcej.

Szczegóły dostępne są tutaj.